reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzieki dziewczyny kurcze nie ma co myslec zle ... musi byc dobrze i tyle !!!!!!!!!!!!!

Jos dzieki za liste :) tez mi sie tak wydawalo wlasnie :) ale na niektorych fr stronkach lekarze pisza , ze i mieso surowe mozna jesc , ale kupione z zamrazalki ... jakos mi sie to nie widzi :/
 
reklama
Czesc kobitki! Chyba z godzine was nadrabialam, jak nie wiecej :-D Se popisalyscie, a ja ubaw mialam, ze ho ho :-D

Pytanko mam takie do was laski. Bo wiem, ze przed @, jesli ona ma przyjsc to jest sucho. A jesli ciaza to ze sluz jakis sie pojawia. A powiedzcie mi na ile dni przed spodziewana @ taki sluz mozna zauwazyc??? Hmm???
 
asionek : ja krwistego nie jem, wole nie ryzykowac
ale nie wiem czy przy zamrozeniu mozna, moze tak... ja zabijam tylko wysoka temperatura
druga zwrotka pisoenki specjalnie dla ciebie :
"The colors of the rainbow so pretty in the sky
Are also on the faces of people passing by
I see friends shaking hands
Saying, "How do you do?"
They're really saying, I...I love you
I hear babies cry and I watch them grow,
They'll learn much more
Than we'll know
And I think to myself
What a wonderful world (w)oohoorld" :)) niech usmiech wraca
 
JOS I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-) I love You ! ;) :-)


:-):-):-):-) :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2: :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

Boże cały czas mysle o mojej kumpeli ktora kilka dni temu straciła swojego chłopaka w wypadku ;( a miał tylko 21lat ;(
Ja bym nie wytrzymała jak by mojemu K coś sie stało ;(
Massakra;(
 
Oki, dzia za info.

Ja tak siedze, doczytuje to co jestem do tylu i wcinam slodycze. Juz prawie wchlonelam caly kartonik ptasiego mleczka i jakies tam batoniki Kinder:-p Mam straszna ochote na slodkosci. Dziwne, bo zazwyczaj nie jadam tyle na raz i nawet nie tak czesto. Tylko moj Borys jest w stanie w srodku nocy wstac i sie opychac wszystkim slodkim co jest w domu (oprocz cukru:-D). A ja tylko rano papierki po nim zbieram :dry:
 
lazurowe_wybrzeze to tak jak mój tatko on bez jakiejs słodkości nie zaśnie zawsze ma coś koło siebie ;)
he a ktoregoś ranka sie zdziwił ze nie ma jego czekkoladki ;) he bo pies mu zjadł ;):-)
 
Jos dzieki kochana :) !!! pogadalam z mama , posluchalam piosenki od ciebie i juz mi lepiej :)

Lazurowe ja nie wiem czy w ciazy jestem ( moze juztro sie dowiem hehe ) , ale sluz mam i to nawet sporo , ale czy to ciaza ?? :)


Mloda jejku wspolczuje kolezance :( straszne to jest :( ludzie takie tragedie musza przezywac ... ehhh
 
Asionku ja mysle ze mogly jej sie porobic z mleka takie guzki,bo jak sie dobrze mleczka nie sciagnie wtedy te guzki sa bardzo wyczuwalne,bedzie dobrze :tak:

Lazurowe mi pokazal sie sluz na tydzien przed terminem @
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry