reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ASIONEK : GRAAAAAAAAAAAAAAAAAATUUUUUUUUUUUULAAAAAAAAAAAAAACCCCJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!! :)
Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!§!! su-per!!!!! ale sie ciesze
to sie nazywa doby start dnia :) ale ja czulam, zeby nie powiedziec 'wiedzialam' haha ;-)

BB wlaczony od ponad godziny ale wisialam na telefonie z mala + maly wstal wiec butla+przebranie itp
no i takiego newsa przegapilam hahaha
a sama sie dopytywalam
ale super!
gratulacje - dla meza tez :)
 
Made dzieki wielkie :) no dzien sie zaczal milo i oby codziennie sie tak zaczynal !!! :)

Jos hehe no ja wiem , ze ty wiedzialas :) u mnie za duzo objawow bylo i jakby to sie okazala nie ciaza to chyba bym potrzebowala psychiatry :-D
teraz czekam na twoje dwie kreseczki !!! &&&&&&&&
robisz jutro test ??


Rurka no wlasnie czemu testu nie chcesz zrobic ?? :)
bo juz o Kocurka sie nie pytam hehe ona to ma silna wole
 
Oby do końca tyg każdy ranek tutaj tak się zaczynał :-):-):-):biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:


Asionek bo tak coś czuje, że jeszcze za wcześnie :(
 
Kocurek w nocy nie mógł spać ...... wstał rano ...... poszedł do łazienki i ................. :)
 
asionek : ja nie wiem kiedy testuje
jutro maz wzial wolny dzien
ale rano jedziemy zwiedzac dom wiec nie chce tak na predce... wiec moze w sobote
to bedzie 28 dc
a cykle mam ostatnio 28-29 wie w sumie powinnam testowac niedziela ale sobota tez moze byc :)
troche sie boje bo czym blizej tym mam wieksze przekonanie ze nie jestem
i objawy tez sie wyciszymy (zapach plesni juz sie nie powtorzyl hhehehe a ja bym chetnie ja jeszcze 2-3 dni czula ;) )

KOUREK : GADAJ !!!!!!!!!!!!!! :)
 
reklama
Kocurek iiiiiiiiiiiiiiiiii ............ :) hehe nie moge z toba :)

Rurka no skoro tak czujesz to co innego :)
trzymam mocno &&&&&&&&&& za ciebie i inne testujace :)
ale ja wiem , ze w tym miesiacu posypie sie fasolek masa ;-) a mam dobra intuicje
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry