reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mlodamamusia : niestety, zycie bywa okropne
dlatego trzeba zyc kazdym dniem i widziec w nim to co piekne! choc to nie zawsze latwe
ale warto - bo zycie jest kruche
jest to jednak najpiekniejszy dar

na tym teledyskiu ludzie zyja tak zwykle, wesolo... niby nic
a wydaja sie TACY szczesliwi - cos niesamowitego!!!!

ja zmykam! do jutra! kolorowych!!!
 
reklama
mlodamamusia18 wiesz, my tez mamy psa. Malego yorka. On tez potrafi jesc slodycze. Zreszta je wszystko co kto mu da. A dzis rano moj B. patrzy, a jego sznurowki od butow poprzegryzane. He he To tez smakuje mojemu Elvisowi :tak: Ma sentyment do butow. Myslisz, ze jakbym zaciazyla to moge miec tego pieska w domu?
Wiem, ze kotow to nie mozna dotykac.
A co do sluzu to ja dzis mialam troszke i tak wlasnie pytam. Ale termin @ to jeszcze jeszcze...
 
Ostatnia edycja:
lazurowe_wybrzeze pewnie ze tak ;) z tego co wiem to kotow nie powinno sie mieć w domu w czasie ciązy ale psy taak ;)
dzidzia od małego juz w brzuszku przyzwyczaja sie do psiaka ;)
MOja suczka to ma tak ze na brzuchu lubi mi lezec ;)
o to foto ;) moze nie troszke nie wyraźne... :p P281010_23.29.jpg

JOS dobranoc;*

Napewno nie umisz sie juz doczekac testowanka nie ?;)
 
Ostatnia edycja:
He, Elvis tez juz ma powoli przed oczami wlosy :) To fajnie, ze moge go zatrzymac. Wiesz, moj piesek to lubi spac, ale w moim lozku. Mam wielkie lozku, wiec spi sobie czasem spokojnie na brzeszku :-)

Wyprostujcie mnie tu troche, bo ja bym juz sobie wmawiala, ze mam ochote na slodycze, bo to dziewczynka he he :-D A sie potem okaze, ze dupa....
 
Ostatnia edycja:
A ona ma włosy bo ścinać jej tego nie moge.. bo by oślepła :-( ONa to jest wygodnisia tez śpi ze mna w łóżku albo śpi mi nad głową albo spi obok mnie przytulona do mnie pod kołdrą;)
no teraz to własnie sobie smacznie śpi i chrapie ;) :-)

no wiesz tak sie mówi..
Mi z wczoraj na dziś w nocy śniło się że urodziłam dziewczynkę i że jak wróciłam z nią do domu to moja psina polizała ją w nosek ;)
a mojej koleżance tez się śniło że urodziłam dziewczynkę :)
może coś w tym jest ;)
 
Ostatnia edycja:
Mloda a pozniej gdzie psiaczek bedzie spal jak dzidzia sie urodzi z Toba?


Lazurowe co do zachcianek duzo dziewczyn obalilo te teorie.
Nikektore jadaly slodkosci a rodzily dziewczynki,a inne jedzac to samo rodzily chlopcow,nie mozna sugerowac sie jedzeniem :-p
 
EDYTA nie juz ze mną spać nie będzie ;)
nie bedzie miała innego wyjścia
a ostatnio przytuliła mi się do brzucha i akurat dzidzia dała kopniaka to aż sie pies wystraszył :-)
 
Ostatnia edycja:
dzieki dziewczyny raz jeszcze :)


co do kotow to jasne , ze mozna miec w czasie ciazy !! ale trzeba uwazac , tzn. przez okres ciazy nie czyscic kuwety tylko zwalic obowiazek na meza :) a jak kotek tylko domowy to tym bardziej nie ma takiego zagrozenia
zawsze tez mozna kocia kupke zaniesc do laboratorium i przebadac czy nie ma tokso
tak naprawde latwiej sie zarazic tokso od miesa i niechigienicznego zycia jak od kotow :)
ja i siostry od malego stado kotow w domu mialysmy u babci na podworku tez i byly buziaki , przytulanki ze zwierzakami , jedzenie z ogordu prosto co owocow warzyc , niemycie rak i one obie nie przechodzily tokso , a ja dowiem sie wkrotce moze ;)
takze bez paniki nie ma co zwierza wyzucac z domu od razu , trzeba z glowa postepowac a nic nam nie grozi :)


oki lece na do lozka :)
dam znac jutro co mi wyszlo o ile cokolwiek wyjdzie hehe
slodkich snow
 
mlodamamusia18 masz tak samo widze. Ja tez biore czesto Elvisa pod kolderke. On taki malutki drobniutki... :-) Ale wiadomo, ze do czasu.
Co do tych slodkosci to wiem, ze nie musi sie sprawdzic. Ja tylko tak swiruje sobie na swoj wlasny sposob, jakies chinskie teorie wymyslam :-p
 
reklama
ASIONEK daj daj znać ;)
3mam kciuki za II GRUBE KRE:-)CHY !;)

uciekam spać.. ;)
KARALUCHY ! ;** :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry