reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Sol - :-D oj.... to było niechcący, jakbym wiedziała, że cyc na wierzchu, to na pewno bym się letko opamiętała :-D

Kocurek - że Ty takie cycaty jeszcze pamiętasz :-p
 
reklama
made widzisz jaka trauma być musiała doznana ?????? :baffled:

sol buziaki dla Emi :* :* :*

gumisia ja nie pamiętam kiedy ostatnio tak się uśmiałam jak tu :-D
 
Kocurek - Ty mnie tu teraz nie bierz pod siusiu, jak to mój świętej pamięci sąsiad Pan Stasiu zwykł mawiać :-p Sikaj na testa !!!!! :-D

Echh... alem się pośmiała :-D teraz idę się położyć.....
Kocurek - zdjęcie wyślę jutro, bo dzisiaj już nie mam siły tego swojego męczyć i dręczyć, bo jeszcze SE co uwidzi, albo będzie chciał w zamian ;-)

Dobrej nocy Kochane :*
 
Ostatnia edycja:
papapappapaaaaaaa Tobie i k r o p e c z c e :-D Śpijcie dobrze :-)


sol i gumisia Wam też już kolorowych :tak::happy2::blink::-):laugh2::yes::wink:;-)
 
Ostatnia edycja:
dobranoc kocurku :-D
dobranoc made i kropku :-)
dobranoc gumisia :-)

i jak to wilk zwykł mawiać "Nu, pogodi!" a krecik na to "Oh,jo" :-p
 
SPALINKA tak mi przykro ;( współczuje ;(
3maj sie;)
EWULA udanego uroplu zycze ;)
TIGUNIA 3mam kciuki zeby @ nie przyszedł ;)
MADE ;):):):):):) :-):-):-):-):-) Suuper ;) a pamiętasz jak nam obiecałas suwaczeek ?;) :-) no no i gdzie on jest kochaniutka co ?;) :-);-)
KOCUREK 3mam kciuki ;*
 
no to sie usmialam :) dzieki poprawilyscie mi humor :)

sol a tobie dzieki za wklejenie instrukcji co mozna , a czego nie mozna jesc :)


Kocurek moze zatestuj ze mna jutro rano?? namawiam :)


rozmawialam z mama i kurcze smutno mi sie stresuje :/
moja siostra ta najmlodsza co urodzila w listopadzie synka , byla na kontroli u gina i mamografi i ma w dwoch piersiach jakies zmiany :( w jednej lekarka powiedziala , ze to nic groznego , ale z tej drugiej kazala pobrac wycinki :( 17 lutego idzie na biopsje ...kurcze ja czuje , ze bedzie dobrze , ale mam stresa strasznego :(
wiecie ona tak naprawde to jeszcze w pologu mozna powiedziec jest
maly nie chcial piersi wiec nie karmila go tylko jadl butle , i tak sobie mysle , ze moze jakies tluszczaki czy inne badziewia jej sie porobily od tego mleka i nie karmienia ?? bo przeciez chodzila sie badac , w ciazy tez i bylo wszystko ok !!
ehhh ciagle stresy :/
wezcie mnie pocieszcie :(
 
hej

asionek : jesli chodzi o sery to trzeba unikac tych z mleka cru, nie wiem jak po polsku bo u nas chyba takich nie ma...
najpewniejsze sa wszytskie zolte twarde gouda, edam itp podali francuskie, ale pewne sa gm"zolte zwarte' czyli gouda edam itp
niektore z pasteryzowanego tez lepiej unikac
poczytaj tu, choc to lista niekompletna :
Quels fromages consommer pendant ma grossesse ? - Culture Cheese - Qui veut du Fromage

owoce morza - ja nie jem w ogole. niektorzy lekarze mowia ze malze i homary ok bo sa gotowane/smazone w wysokiej temp.
za to ostrygi - nie wolno. ja z sama z siebie nie jem nic. odpadaja tes sushi z wiadomych powodow. nie jem tez krewetek bo je sie smazy na niskiej temp. tylko kilkanascie sekund z kazdej strony
ja ogolnie przez ciaze nie jem zadnych owocow morza.
jesli zas chodzi o kapiel : ja unikam tez. a/ ogolnie to mozna sie pluskac byle woda nie byla goraca b/ ale ja tak jak edyta unikam ze wzgledu na mniej higieniczny aspekt kapieli w wannie.. wole unikac infekcji, takze prysznic.

:)
z dodatkowych : nie dotykam kotow, ziemi, surowego miesa ;)

asionek : nie martw sie bedzie si! :)
mysle ze porobilo jej sie cos od karmienia :) bede myslec o was pozytywnie
a tu cos na usmiech :
http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I&playnext=1&list=PL76F8C903A784E13B
ja ta piosenke b. lubie tylko zamykam oczy zeby tylko glos slyszec i slowa piekne
na pana nie patrze ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
ASIONEK bedzie dobrze zobaczysz ! :-) tule;)
JOS ty to masz huumorek ;) ale piosenka ładna :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry