reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
SPALINKA- jak zaczniesz robić to pilnuj stalej godziny -ja robilam o 16.00
2 godziny czesniej nie pij
i dczytuj wynik po 5 minutach-te testy dzialają inaczej niż ciążowe-tu trzeba czekać dluzej,az pasek dobrze nasiąknie :)
bedzie si-upolujesz w końcu owulke,wez pregnyl i dasz rade :))

poprzedni rach.mieli 1050 zl za 2 -m-ce a teraz 1920zl...

a przeciez gaz to nie wszystkie rachunki...

EDYTA- oki ,kawa podana czekamy na pączki :)

POK- No to pospalaś i juz trzymam &&&&&&&&&&&&& za sobote/niedziele zeby nie przyszla i zeby byly II:tak::tak::tak:

ide myć wlosy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ZIZI- witaj kochana,a w tej podrózy nie masz mozliwosci kozystania z toalety,albo jakis postój...?ja na podróz zawsze tampony urzywam..
600 km to z 5,6 godzin drogi to tampon maxi powinen dać rade...choć lepiej po 3 godz.zmienić.
No właśnie na tamponach daleko nie zajadę, bo krwawienie naprawdę mam silne w dwóch, czasami w trzech dniach. co godzinę muszę podpaskę zmieniać:-(
A z tymi postojami to już się przekonałam że nie jest tak wcale różowo, niestety...
dwa lata temu byliśmy na wycieczce tez zakładowej i w drodze powrotnej dostałam @ i zanim dojechaliśmy to myślałam ze umrę bo się kierowca nie chciał zatrzymać, bo miał mało godzin na podróż a musieliśmy koniecznie szybko dojechać:wściekła/y:
 
No paczusie beda za jakies 10 min :-p

Pok &&&&&&&&
W koncu beda wiadomosci testowe :tak:

Nich te dni szybko mijaja bo testy leza w szufladzie i az prosza sie o testowanie :-D
 
ZIZI- no to masz jeszcze 2 wyjscia:)
Albo zajdziesz w ciąże do czerwca :)))))))))))))))
abo idz do gina po 2 opakowania tabletek anty i zaznij brać bez przerwy na @ cale 2 opakowania ..czasem lekarze tak zapisują-moja sąsiadka tak zrobila jak Jej wypadaa @ za 2-tygodniowe wakacje w Egipcie.

glowa umyta-ide suszyć.
 
zizi - a gdybys uzyla i tampon jakis max i podpaske? ja tak robie w takich sytuacjach. a bedziecie jechac autem czy autokarem? w tych drugich sa toalety - niezbyt wygodne ale dla chcacego nic trudnego ;/

ja z tego wzgledu uwielbialam tabletki anty, ktorymi mozna bylo sobie krwawienie przesuwac.

wiecie co... ja po tych wczorajszych wynikach M. to inny czlowiek jestem. I pierwszy raz od ponad roku mam w sobie taka maksymalna pewnosc, ze w koncu sie uda i w ciazy bedziemy nie raz i za kilka lat gromadka dzieci tu bedzie wokol mnie biegac. :))))) jak nie w tym cyklu, to w nastepnym :D


mama - takie branie tabletek jest strasznie nieodpowiedzialne. mozna sobie zrobic kupe hormonalna w organizmie. nie mozna tak 2 miesiace brac potem nie brac...
 
Czesc dziewczyny:-)
Są jakieś nowe mamusie???
Mnie jak wczoraj chwycil ostry bol brzucha tak do dzis rana nie wychodzilam praktycznie z lozka, dawno tak nie mialam przy @.
 
Spalinko paczusie jeszcze nie dojechaly :-p

Pok i takie nastawienie jest super trzeba wierzyc ze sie uda,od razu inaczej podchodzi sie do sprawy:tak:
 
reklama
edyta - to czekam. czekam.
niecierpliwie czekam.
idę zrobić zieloną herbatę. i może zjem banana i jogurt?

dziś wieczorem nadrabiam zaległości kinemtograficzne - oglądamy z mążkiem gdzie jest nemo?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry