reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej Laski:-)
Mam problem, w czerwcu 23-26 jedziemy z mężem na wycieczkę zakładową i niestety w tym terminie wychodzi mi @. Jeżeli nam się nie uda do czerwca zaciążyć to mam problem, mam mocne @ i nie bardzo wiem jak mogę przetrwać podróż. Jest to ok. 600km w jedną stronę. Macie jakieś sposoby na taką @??:szok:
 
reklama
mama - to zależy jeśli co 24 dni to na wczoraj jeśli co 26 dni - to na jutro termin @.
dziękuję za wsparcie. kochana jesteś.

tez zawsze mam schize z testami. kupuję i robię namiętnie.
teraz mam mocne postanowienie i zakupuje owulacyjne i będę sprawdzać.
 
Ja za tydzien powinnam dostac @ chyba ze przyjdzie wczesniej albo nie przyjdzie...

Ja lubie testowac,bo zawsze towarzyszy temu dreszczyk emocjii :-D mam dwa opakowania testow ktore czekaja na swoja kolej :-p

A moze Pysia poszla tetowac? :-)
 
SPALINKA- no to czekamy do jutra :)) &&&&&&&&&&&&& zeby nie przyszla :)

a owulacyjne polecam-jak masz takie krotkie cykle to owu moze byc zaraz po @..
warto zrobić :)

ZIZI- witaj kochana,a w tej podrózy nie masz mozliwosci kozystania z toalety,albo jakis postój...?ja na podróz zawsze tampony urzywam..
600 km to z 5,6 godzin drogi to tampon maxi powinen dać rade...choć lepiej po 3 godz.zmienić.

komu kawe bo zrobilam :)))???
 
witaj zizi:)
no to super. sę cieszę, że będzie nas dwie:)
mama - jezusssssku jaki rachunek za gaz. szok.
mam krótkie cykle i różnie. raz co 24 raz co 26 dni. jak myślicie od kiedy sprawdzać?
miałam monitoring i w 13 dniu cyklu jeszcze pęcherzyk nie pękł.

popijam kawę.
ciasteczka już zjadłam. przepyszne były.
 
Ja za tydzien powinnam dostac @ chyba ze przyjdzie wczesniej albo nie przyjdzie...

Ja lubie testowac,bo zawsze towarzyszy temu dreszczyk emocjii :-D mam dwa opakowania testow ktore czekaja na swoja kolej :-p

EDYTA- mam to samo-też mam 2 testy-czekają na 6 lutego;-)i też lubie testować :-)


SPALINKA- jak kupisz test(ale w wptece-allegrowe są do bani) to tam masz ulotkę przy jakich cyklach od kiedy testować.
bierze sie pod uwage najkrotszy cykl z ostatnich kilku m-cy czyli u Ciebie 24-dniowy to wychodzi ,ze od 7 d.c. powinnaś testowac,ja przy 27 dniowych testowalam dod 10d.c..

a rachunek dostali masakra-to za 2 m-ce za ogrzewanie-mają dom tak jak my ,ale u nich na przeciwko jest pole i jak im wieje to piec non stop chodzi.....
 
Ostatnia edycja:
mama - no tak miałam. tak kiedyś robiłam. i nie wiedziałam jak to robić czy brac pod uwagę cykl najkrótszy czy jaki:(
tak zrobię.
kupowałam w rosmanku.

no rachunek masakra.
 
Ja kawe poprosze w zamian dam pyszne paczuszki ktore mezus zaraz mi dostarczy :tak:


Ja mam wszystko na prad a prad mam na karte wiec zaden rachunek mnie nie zaskoczy... Jak ja bym zobaczyla taki rachunek to na zawal bym zeszla
 
reklama
hej kmobotki,

widze, ze testy dalej nie zrobione. kurka siwa. :wściekła/y:

A mi sie pospalo. Wczoraj od 21 oczy mi sie lepili i jak zasnelam to wstalam 40 min temu.

@ nie ma. tempka spadla z wczorajszego 37 ale niewiele. Brzuch boli, jajniki kluja, w nocy budzily mnie cycochy kilka razy a teraz jak sie obudzilam i dotykam to nie bola jakos specjalnie bardzo. Wedlug FF @ powinna byc jutro, wiec jak nie bedzie to w sobote zatestuje, no moze w niedziele...


mama - a ten rachunek za gaz to :szok: matko swieta, co ona robila? moze im gdziesz przecieka (tfu! tfu!).

ale mam lenia... chyba jeszcze poleze.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry