reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mary-Beth Dziekujemy za kciuki,my sie jeszcze nie znamy ale kto wie...:-p

Oj moj T cos dojechac nie moze,wiec nie wiem za ile te paczki beda pewnie,przyjedzie jak juz kawe wypije :laugh2:

Spalinka a co to za szampon?
 
reklama
babeczki a jak to jest z uzywaniem testow owu jako ciazowych? wynik ma byc - 2 ciemne jak przy owu czy jakiegokolwiek koloru dwie kreski czy jak?
 
mamuś murzynek dla Ciebie - najpiękniejszy kawałek z największą ilością polewy :-)

pok największy kawał jabłecznika z mega kruszonką :-)

a dla mnie sernik :-D
 
pok, edyta - jakiś z dove z zielonymi ciapami. wczoraj testowałam i mega cudna odzywka z avonu pomarańczowa. podobna do jedwabiu ale nie obciąza tak włosów.
 
Spalinka najlepsze odzywki nie obciazajace wlosow sa w spray-u naprawde polecam nie jako znajoma tylko jako fryzjerka ;-) szczegolnie tym dziewczynom ktore maja tendencje do przetluszczania sie wlosow a maja farbowene lub zniszczone wlosy i musza uzywac odzywki :tak:
 
edyta - testuję. mam suche włosy. i jestem wymagająca raczej, bo nie lubię obciązonych wlosów. lubię jak są miekkie. bo normalnie to mam ich duuuuzo i są szorstkie...
 
reklama
Podrzućcie trochę tych pyszności :-p :-D

Nie dam rady was nadrobić. Mamy mały remoncik w domu a ja coś dospać nie mogę bo mi się głupoty śnią :dry. M dzisiaj pojechał do roboty więc do soboty siedzimy same :-(


A ja mam taką cichą prośbę - jak już się wam zdarzy dubel posta - nie usuwajcie go bo łatwiej mi połączyć posty niż przenieść co mi oszczędza sporo czasu :sorry: a ostatnio go mało :sorry:


Jak któraś chce poprawić suwaczek to pisać mi priwa z nowymi danymi :tak: :-D
Od dzisiaj link do stronki z suwaczkami na 1 stronie wątku :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry