reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
POK- wiem,ze normalnie sie tak tabletek anty. nie bierze,ale ja tak mam Zuze -gin mi zapisal 3 opakowania Cilest bez przerwy na @ ,zeby zablokować jajniki i po 63 dniach przestalam brac ,distalam @ potem dzialanie i jest Zuza :))wiec mi nie zaszkodzily choć wiadomo,ze kazda jest inna..jak pisalam dziewczyny tak robią,zeby nie miec @ na wakacjach a ja tak zrobilam na zalecenie gna zeby miec dziecko..

a poza tym sama tak pizesz ,ze przesuwasz tak sobie @...wiec nie rozumiem czemu piszesz ze to nieodpowiedzialne..

JULKA- witaj-nie ,nie ma nowych fasolek :))
 
reklama
Czesc wszystkim!

Jeeeju, ale mnie dawno tu nie bylo... :eek::baffled::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Ale tyle u mnie sie dzialo i tyle sie zmienilo!... :zawstydzona/y: Widze tez duzo nowych staraczek, z ktorymi nie mialam jeszcze okazji sie przywitac, wiec witam sie teraz! :-):happy:

Mam nadzieje, ze dzis w pracy Was poczytam, bo do nadrobienia mam pewnie z 500 stron! :-D

Pewnie niektore z Was pamietaja, ze mialam miec stymulacje od stycznia, ale z niej zrezygnowalam poki co z waznych powodow. Decyzja byla trudna... :no: A w miedzyczasie dostalam swietna prace, i w sumie przesunelismy na razie staranka do sierpnia mniej wiecej, bo wowczas dostane staly kontrakt w nowej pracy. :tak: Tak wiec nie jestem staraczka na 2011 ani mama, ale mam nadzieje, ze te pol roku szybko minie i ze znow bede miala z Wami wspolne tematy! ;-):-) A tymczasem bardzo Wam kibicuje i sle &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!!

Odezwe sie z pracy, bo pewnie bede miala wolna chwile jak szefowa juz sobie pojdzie. Sciskam wszystkie z Was!
 
mery - witaj ponownie! gratuluje pracy :) no i trzymam kciuki za sierpniowe staranka.

mama - ja tak przesuwalam jak bralam tabletki anty non stop przez 8 lat. To co innego niz tak sobie ot wziac i przerwac... Co innego jak sie bierze w formie kuracji ale takie branie dla kaprysu moze sie zle skonczyc. Twoj przyklad pokazuje ile tabletki hormonalne moga namieszac - u Ciebie pozytywnie akurat, bo pod kontrolą lekarza ale generalnie to jest burza. Organizm potem potrzebuje minimum 3 cykli, zeby sie na nowo ustawic.
 
MARY-BETH- cześć slodziaku :))
gratki nowej pracy-wszystko sie uloży i zaczniesz stymulacje pozniej :))a tymczasem wlatuj kiedy mozesz i za Ciebie tez zaciskam &&&&&&&&&&&&&& i za prace i za pozniejsze dzialania :))

ja sie zbieram po Dominika :)

POK- wiem...dlatego napisalam ZIZI ,zeby poszla z tym do Gina a nie na wlasną rękę :)
 
Nasze kochane dziewczyny z wolontariatu zrobiły dziś ciacha - jak co czwartek :-) Nakupiłam z 10 kawałków pyszności :-) :-) Chcecie???

- babka cytrynowa
- murzynek
- jabłecznik
- sernik
:-D :-D :-D

Ale mam mało czasu żeby posiedziec z kawką .... lecę dalej!!
 
ZIZI- no to masz jeszcze 2 wyjscia:)
Albo zajdziesz w ciąże do czerwca :)))))))))))))))
abo idz do gina po 2 opakowania tabletek anty i zaznij brać bez przerwy na @ cale 2 opakowania ..czasem lekarze tak zapisują-moja sąsiadka tak zrobila jak Jej wypadaa @ za 2-tygodniowe wakacje w Egipcie.

Dzięki Mama;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry