reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No ... czarownica Agnieszka już się z Wami niestety pożegna bo idzie na randkę z Asimovem :)

pysia Niech moc Zwycięży !!!! :-D
nio - sama - trochę mam takich "wymyślanek" ale powazniejszych... :)

BUZIAKI WSZYSTKIM papapa :) :) :)
 
reklama
Kocurek dobranoc. No tak Ty juz czary uczynilaś teraz czekać tylko jak nam brzuchy zaczną rosnąć
 
Jos nie ma sprawy pifffko zawsze :-p a cos czytalam ze szukacie mieszkania w Londynie?Dawajcie do Bristolu bo w Londynie drogo :tak:

Pysia wy jestescie zaciazone jak nic,ja w ciazy bylam taka ja Ty i Kocurek czyli szalona

Witaj Pok bo my sie dzisiaj chyba nie witalysmy ;-)
 
dobranoc slonca Wy moje :)

pysiula - a jak Twoja tempka? wciaz wysoka? &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
kocurku -
ile jeszcze masz takich skrywanych talentow? :> nie pytam jakie, bo lubie niespodzianki :-)


edytko - witaj i dobranoc zarazem. dlugo juz nie wytrzymam z powiekami w gorze.


ja tu sie jutro bede stresowac od rana i nie ukrywam, ze licze na Wasze pomocne kciukasy, przytulasy i kopy w d* :tak:
 
pok niestety ale nie mierzę tempki..
Kocurek a zmierzę jutro z ciekawości :-D:-D:-D
Edytko eh dzięki, ja tez myslę że nam się udało.Nie ma innej opcji
 
ja nigdy chyba nie zapamietam kto, co mierzy i o ktorej godzinie :zawstydzona/y:

a czemu "niestety" :>
 
edyta : ok z piwem :) zaklad stoi :)
a co do londynu , to przegladam stronki informacyjnie... szykamy ogolnie poza francja, ale to nie jets nic na szybko
po prostu bierzemy pod uwage emigracje, do uk, szwajcarii lub azji
jendak w uk mozemy stacjonowac tylko w londynie, bo maz nie moze pracowac gdzie indziej
choc ja zbytnio tego miasta nie lubie, nie ejst rodzinne, dla mnie ono jets takie "na kilka lat", na dobra nauke jezyka, pewne inwestycje ale nie na domek z ogrodkiem i kilkoro dzieci :)

ja mykam do meza korzystac poki jets, jutro znow wybywa i znow wroci w piatek woeczorem tak jak w zeszlym tygdoniu... :((((((((((((((((((((((
kolorowych wszystkim :)
 
A wiedziałam, że po coś muszę wrócić .....pok &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ....
kopa dopiero jak zasłużysz :-) :-D :-D
 
reklama
pok ja jestem w miare na bieząco i wiem mniej więcej kto na jakim etapie ale to wcale nie zaszkodziło, że zapytałaś :) czemu niestety? bo może dobrze byloby zobaczyć czy tempka jest taka sama codzień. No ale nic... miałam mierzyć w tym cyklu ale skończyło się bardzo szybko mierzenie, bo na samym początku
Trzymam non stop &&&&&&&&&
Jos dobranoc. Patrz w mężulka póki masz okazję :)

piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiić... komu kompotu z czarnych porzeczek? :zawstydzona/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry