reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mnie właśnie coś gorąco dzisiaj, brzuch mnie pobolewa, ale mam nadzieję, że nie na @;-)
Miłego dnia, kobitki!!:-)
 
Witajcie :-)

gusia dziękuję :) nie spadła! :)))))

mere a mierzyłas o poranku ??? :))) bo ja doktorat robię ;)))

pysia czekam ... wiesz na co :-D :-) :-)

made czekam ... wiesz na co :-D :-D :-D

pok &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& caaaaały czas :) :) :)

mama wstawaj !!! :-) bo mi kawa stygnie :-)

reszta gangu ????? :-D

O właśnie dostałam maila - zmierz sobie narodowy iloraz inteligencji :-) .... hmmmmmm ....... :sorry::sorry::sorry: BOJĘ SIĘ ale może któras się zdecyduje????

Narodowy Test Inteligencji
 
Ostatnia edycja:
hej drogie staraczki
gratulacje dla Mere- teraz trzymam kciuki za ciebie i made-aby beta wyszła dobra

kciuki także za Kocurka i Pysie- aby wredota @ nie przylazła!
pozytywne fluidki ciążowe dla reszty ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:-)
 
witam środowo!!!!
jezusku jak u mnie pięknie. ciepło. śniegowo. bajecznie.
przesyłam mnóstwo uścisków. caUsów. i cmoków.

czarny kocurku - tak sugeruje. okres.
:(
 
Ostatnia edycja:
mama melduję, że 37.0 :-) 28 dc .... Ale u Ciebie to poszła jak burza !!! A jak było w zeszłych cyklach...?
 
reklama
KOCUREK- no to nadal &&&& dobry znak :)
ja po kazdym cyklu nieudanym wyrzucam wykresy bo juz za duzo tego bylo...
a u mnie skok byl z poątku (36,5) na sobote (na 36,85) w ndz.mialam 36,8 w poniedz.36,8 wczoraj 36.9 i dziś 36,9.
mierzona na parterze :)) i 7 rano.

ja kawa i prince polo:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry