reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pysia - to co? chcesz kopa dostac i mierzyc? :)

chce kompotu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jos - ja tam jestem za Szwajcaria :)


kocur - :*
 
reklama
Pok mozesz na mnie liczyc ja kciuki zaciskam i trzymam jutro daj znac jak przyjda


Jos niestety Londyn jest zatloczony, szybkie tempo zycia,do tego drogo.Ja nie moglabym tam zyc, z tych wzgledow duzo osob opuszcza Londyn :tak:

Pysia ja z checia sie napije

Jos masz racje korzystaj z tego ze maz jest blisko :-)
 
Ostatnia edycja:
pok cieżarnych się nie kopie :-p
A z tego co wyczytałam parę postów wyżej to Ty kochana prosiłaś o kopa w d*** :-)
A ten kompot to jak mam Ci dostarczyć? Wyślę :-D
Edytka, pok nie ma jak naturalne :zawstydzona/y:
KOcurze a coż to za zdjęcie w profilu? to przecież made chyba ciążowy :-p:-D chyba że się nie pochwaliłaś i zrobilaś :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mi sie Londyn podoba na weekend przedluzony ale zyc bym tam nie chciala. ruch, smrod, tlumy, brud, fuj - niby jak kazde olbrzymie miasto ale Paryz w ogole mnie nie razi ;/ wiec nie wiem czym ten londyn tak naprawde zawinil.

edytko - ja tych wynikow jutro nie dostane do skrzynki (to w srode/czwartek). w zaleznosci od tego kto odbierze poda mi przez tel lub nie ale swoja droga przefaksuja do gina, wiec najwyzej do niego pojade i wezme kopie.


dzieki wielki za kciukasy! nie wiem co bym bez was zrobila :*
 
pok cieżarnych się nie kopie :-p
A z tego co wyczytałam parę postów wyżej to Ty kochana prosiłaś o kopa w d*** :-)
A ten kompot to jak mam Ci dostarczyć? Wyślę :-D


ja ciezarna nie jestem - temp spada, brzuch boli bardzo znacząco i apetyt na slodycze i szyjka mi zmiękła :cool: wiec kij. mozesz mnie kopac :)

kompot - hmm - dehaelem? :-)
 
Pok spoko, nie ma za co :) a z tymi wynikami to szał pal - tyle tego czekania aż normalnie ja się niecierpliwię a mnie to nie dotyczy a co dopiero Ty :szok::szok: wspólczuje no i mam nadzieję, że jak najszybciej się dowiesz
Z tą ciężarną to pisałam o sobie :-D:-D:-D kurde chcialabym wiedzieć jak się bada tą szyjkę ale ja się wciąż nie mogę wyznać co i jak :baffled: będzie bez
 
po prostu se zacznij ja maca i zapisuj czy masz wrazenie, ze jest wysoko (musisz gleboko palucha wsadzac), czy srednio, czy nisko.
czy jest miekka, twarda, czy srednio.
czy ma "usta" zacisniete, otwarte czy srednio.

po jakims czasie codziennego grzbeania daje rade conieco odroznic :) chociaz pierwsze 2 cykle to byla wielka niewiadoma :-) ja to dzieki szyjce zawsze wiem, ze okres idzie - sie rozmiekcza i otwiera.

ojej. o sobie? to ja juz sie pogubilam w takim razie, nic nie rozumiem. ide spac :D
 
Pysiu wszystko co naturalne to najlepsze :-p

Pok ale jutro czy tak czy siak bedziesz wiedziala jakie wyniki?


Ide malemu mleczko dac...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry