reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Pysiaku a Ty kiedy bedziesz testowac? Jestem taka ciekawa ile dziewczyn zaciazy teraz... bo statystyki sa obiecujace
 
reklama
pysia no trza by niedługo jakiś sabat czarownic urządzić :-D :-D jakby co czarnego kota de lux posiadam :-)

edytko pysia ze mną idzie w zaparte !!!
 
Edytko zawzięlam się jak nie wiem... :-D no ale może w weekend jak @ mnie nie uprzedzi a może w poniedzialek.... a własnie i nie mogę kocurka zostawić samego z testowaniem jakby co ;-)
Kocurek no to my we dwie musimy się styknąć, odprawiać czary mary i odganiać zle duchy i @ od nas :-D

KOcurek w nas siła i moc, razem poczynimy cuda. Niech moc będzie z nami :-D:-D:-D
wypowiedzialam te slowa i aż firanka się poruszyła :-D:-D
Dobra już siedzę cicho :baffled::baffled: bo zaraz wszystko na półkach się będzie trzęsło:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czary mary nie dowiary ... chodźcie wszystkie nocne mary .... chodźcie chodźcie bo jest sprawa :) potem będzie jakas strawa :) ... lecz dopiero gdy się uda - więc słuchajcie!! Sprawa taka, by od pysi i kocura precz odeszła @ ponura !!! Odejść ma daleko sobie aaaale na nie więcej niż dokładnie 9 miesięcy!!! Zrozumiano??? Do roboty!! Wszystkie duszki i niecnoty!!! :))))))))))))))))))
 
Edytko zawzięlam się jak nie wiem... :-D no ale może w weekend jak @ mnie nie uprzedzi a może w poniedzialek.... a własnie i nie mogę kocurka zostawić samego z testowaniem jakby co ;-)
Kocurek no to my we dwie musimy się styknąć, odprawiać czary mary i odganiać zle duchy i @ od nas :-D


Jestem ciekawa jak dlugo wytrzymacie bez testowanka,ja bym juz testowala z ciekawosci :-p Jestescie akrobatki,objawy macie,tamka wysoka,uderzenia goraca,macie zachcianki to dla mnie najlepszy dowod ze ciaza w obu wypadkach to nie wymysl :-D:-D
 
jejki jejku jakie tu dyskusje - o mojej grze, i o emocji powstrzymywaniu i o religii wyznawaniu.

pięknie, pięknie :D

pysiu - ja Cie nie chce zniechecac ani nic ale ja mam na zewnatrz malusko a w srodku wrazenie potopu a tak mam zawsze dzien-2 przed @ ;/ sprobuj sobie szyjke wymacac :) szyjka prawde Ci powie :-) a ten sluz to jest bialy tylko w srodku jak go wyjmiesz czy jest go tez duzo na wkladce? i jaka ma konstystencje? rozciaga sie? dawaj nam tu wszystko :) trzymam kciuki!

o właśnie made - jak Twoja szyjka?

dzieki za wszystkie kliki - dzis w gre nie wchodzilam, bo nie mam sily. zaraz bede lulać.

co do emocji to nie wiem sama... bo to nie jest tak, ze nie wspolczuje, ze mi sie straszno i przykro nie robi jak widze takie rzeczy (chociaz na widok tego zdjecia to zrobilo mi sie niedobrze zamiast przykro) tylko wiem, ze oprocz dobrych potrzebujacych ludzi sa tez zli ludzie i jak dam zlym to bede miec mniej, zeby dac dobrym, wiec wole wrzucic na orkiestre swiatecznej pomocy, na swieta wyslac paczke konkretnej rodzinie, zrzucic sie ze znajomymi na paczki dla domow dziecka i schroniska dla psów. Pieniadze daje tylko wtedy kiedy mam 100% pewnosci, ze dojda do potrzebujacych.
no i jeszcze jak sie ma we wlasnym zyciu bagna roznego typu, lez sie wyplakalo cale morze, to hmm nie wiem jak to nazwac ale kocurek wie o co chodzi.


pysia, kocurek - wykończycie nas psychicznie brakiem suwaczkow i oporem wobec testow! :nerd:
 
czesc wieczornie :) ale mialam dzien... ufff... sama siebie nie poznalam :)
godzina prasowania, bawialania z malym, mielone, zupa bio, ciasto czekoladowe - po raz pierwszy w zyciu
2 pralki :) hahaaahahhahaha
jak dla mnie to wyrobilam norme za 3 dni, oporcz pralek heheehehe :)
teraz konam leniwiec jeden ktory probuje sie nawrocic sila na dobra droge :)

mere : GRATULACJE !! SUPER NOWINA!!!!

made : kocurek emocjonalny to od razu sobie pomyslalam : to jednak byl kocur z podwyzszona tempka :) a co to sie bedzie dzialo jak zobaczy II dipiero zacznie nam pisac wiersze hihihihiiihihihhi :)
kocurku : &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
pysia : &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

edyta : usmialam sie po pachy! super sytuacja u was, ty trzech chlopakow, siocha 3 babki. siostra oczekuje 4 go - chlopaka. to ty bedziesz miala czwarte dziewczynke :) ZAKLADAM SIE - jak mam racje wisisz mi piwo! :))))

pok : &&&&& za wyniki

mama : ja etz niestety jetsem taka wrazliwa, ale juz przestalam z tym walczyc
nie jestem aniolek, mam swoj carakter i to jaki
ale na cieprienie patrzec nie moge... nawet jeszcze dzis z mezem gadalismy na ten temat przy kolacji, o zdrowiu... o laurze
wlasciwie ze wszytskich "nirownosci" i nieuczciwosci spolecznych to najwieksza jets zdrowie : moga ludzi roznic rasy, status spoleczny : pieniadze, praca, wyksztalcenie ale wszytsko to jets do zmienienia, plynne, pewne rzeczy mozna zmienic jesli sie chce...
za to jak sie rodzi chore dziecko, albo ktos nagle zapada na chorobe... to jak to wytlumaczyc? co robic? to jets wlasnie dla mnie najwieksza nieuczciwosc i bestwialstwo tego swiata...
mama dobrze ze jetses jaka jestes :-D ze mnie tez sie czasem podsmiewuja ludzie ze naiwna, ze kto ma miekkie serce ten musi miec twrada du*e... ale gdyby wszyscy mieli twarde serca i miekkie zady to co to bylo by za zycie, koegzystencja? :)
 
Czary mary nie dowiary ... chodźcie wszystkie nocne mary .... chodźcie chodźcie bo jest sprawa :) potem będzie jakas strawa :) ... lecz dopiero gdy się uda - więc słuchajcie!! Sprawa taka, by od pysi i kocura precz odeszła @ ponura !!! Odejść ma daleko sobie aaaale na nie więcej niż dokładnie 9 miesięcy!!! Zrozumiano??? Do roboty!! Wszystkie duszki i niecnoty!!! :))))))))))))))))))


:-):-):-):-)
 
pysia no trza by niedługo jakiś sabat czarownic urządzić :-D :-D jakby co czarnego kota de lux posiadam :-)

edytko pysia ze mną idzie w zaparte !!!

Edytko zawzięlam się jak nie wiem... :-D no ale może w weekend jak @ mnie nie uprzedzi a może w poniedzialek.... a własnie i nie mogę kocurka zostawić samego z testowaniem jakby co ;-)
Kocurek no to my we dwie musimy się styknąć, odprawiać czary mary i odganiać zle duchy i @ od nas :-D

KOcurek w nas siła i moc, razem poczynimy cuda. Niech moc będzie z nami :-D:-D:-D
wypowiedzialam te slowa i aż firanka się poruszyła :-D:-D
Dobra już siedzę cicho :baffled::baffled: bo zaraz wszystko na półkach się będzie trzęsło:-D

Czary mary nie dowiary ... chodźcie wszystkie nocne mary .... chodźcie chodźcie bo jest sprawa :) potem będzie jakas strawa :) ... lecz dopiero gdy się uda - więc słuchajcie!! Sprawa taka, by od pysi i kocura precz odeszła @ ponura !!! Odejść ma daleko sobie aaaale na nie więcej niż dokładnie 9 miesięcy!!! Zrozumiano??? Do roboty!! Wszystkie duszki i niecnoty!!! :))))))))))))))))))

Dobre.... i do tego wszystkiego Kocurku dlaczego rymujesz? bo.... w ciazy sie znajdujesz :-D:-D
 
reklama
kocurek weź przestań bo się posikam ze śmiechu :-D:-D:-D:-D sama to wymyśliłaś?
Edytko daj nam Panie Boże, żeby to wszystko to nie był nasz wymysł - e my czekamy jesteśmy twarde i się nie damy! :-D o kurde ja rymuję
pok co Ty gadasz - w ciąży jesteśmy jak nic. Made sobie wygadała ciążę to i ja mam ten dar :-D nie znam się niestety na badaniu szyjki :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry