reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MALWINKA- czyli place za sms'ka tak jak wpisalaś a psiak zbiera taką ilość jak mi w sms'ie zwrotnym podają ??
bo jesli tak to wyslę jeszcze 2 i z męża telefonu też.....ja jestem bardzo wrazliwa i nigdy nie przejde obojetnie obok potrzebującego pomocy...ostatnio ratowalam wrobelka,ale niestety..za duże mial rany-ptak go dopadl...ale nie zostawilam go bez pomocy mimo,ze nie udalo sie uratować.

MADE- no myslalam,ze sie nacielalam ale skoro tak to wyślę...ja nie zbiednieję a psiak potrzebuje pomocy-nienawiści juz doswiadczyl....


Tak dokładnie za wysłanie tego smsa ten piesek dostaje od każdej osoby co wyśle takiego smsa dostaje 100 monet na leczenie im więcej osób wyśle tym szybciej będzie zdrowy ja wysłałam 6 smsów i nie żałuje kocham psy wiec pomagam.
 
reklama
MADE- :)
MNIE CZASEM POBOLEWA ten lewy jajnik a wcz.wieczorem bolalo podbrzusze i krzyż,piersi leciutko mrowią ....jestem 4 dni po owulce...pewnie za szybko na objawy :)))

PYSIA- tak wstawilam suwaczek wakacyjny...jak wszystko dobrze pojdzie to 15 .maja wylot:)

MALWINKA -to ja tez jeszcze wysle kilka sms'ow..
 
pysia - a bo myślałam, ze to jakaś kolejna z serii: wyślij złotóweczkę ....... i dlatego, że mnie sumienie ruszyło najnormalniej w świecie, bo ja też nie mogę patrzeć na cierpiące i przymierające zwierzęta.
 
Lil witaj :-)

Pysiu tu po dokonaniu zakupu mam 28 dni na zwrot rzeczy bez podania przyczyny ;-)
 
malwinka na jakim forum zwierzakowym znajde tego pieska???

pok aż taka ciemna masa nie jestem, żeby brać poważnie tempki dzienne - oczywiście że poranna :)))))))))))

made witaj!!! mów co Ci dolega :-) No coś musi :-D

mama nie mnie nie bolą jajniki ... gdybym anatomii nie "studiowała" to bym nie wiedziała w którym miejscu ich szukać!!!
 
mamita - jak za wcześnie ? ja nawet dzisiaj czytałam, ze co wrażliwsza kobieta właśnie już 4 -5 dnia po owulacji miewa objawy ))) mniej więcej takie jak wymieniłaś , także kochana !!! No !
A co do jajnika, to mnie też pobolewały, tylko dwa ! ;-)

Kocurek - teraz to już mi objawy zanikają :-D:-D:-D a pamiętasz ile ich było... ?! :-p
 
reklama
Made bo wiesz co? Teraz ciężko zaufać komukolwiek kto prosi o pomoc, a w szczególności ludziom z ulicy albo takim którzy chodzą po domach z jakąś kartką, że kasa potrzebna dla potrzebującego. A często bywają to nabieracze - jak chce się pomocy udzielić to tylko moim zdaniem najlepiej przez fundację
Edyta to fajnie tak :)
Mama zabierz mnie ze sobą, wpakuj do torby - może jakoś upchasz te moje 173cm :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry