reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ojej... straszne z tym psem...
ja niestety nie wysle sms, z dwoch powodow - polska komorka mi nie dziala to raz. A dwa to juz tyle razy sie dalam nadziac w taki sposób, że więcej nie dam. Szczególnie przez internet. Nie mowie, ze w to nie wierze ale jestem niesety nieufna.


kocurku - ja tam nie wiem, wy ta tempke ciagle mierzycie :D ja to np. teraz mam 36,87 pod jezykiem i 37,3 w uchu :D sprawdzalam czy mam juz goraczke.
 
reklama
made ja nawet nie mówię mu o czymkolwiek, że to może objaw ciąży, on sam w sobie jest przekonany że się udalo - oby moja potęga podświadomości poszła w ruch:-)
Mama eh dzięki kochana jesteś :)
 
mama to jest okropne, a to oczywiscie "dla zabawy" az mna trzesie jak tego slucham @%^#$%^&^%$%^:wściekła/y:
 
pok - UWAGA KLIKAM !!!! Pisz co dzięki mnie dostałaś ? :-D

pysia - oj pójdzie, pójdzie ))))))))
 
Ostatnia edycja:
Pok ja wczesniej kliknęlam, więc u mnie się już nie upominaj :-p:-)
made a se wmowię tą ciążę jak Ty i może się uda :-D
 
pysia nie kliknęła, udawa tylko :-D:-D:-D bo sama w to gra !!!!!!!!!!!

Ty SE nie mówisz wmawiać pysia. my dobrze wiemy :-p ))))) wymieniaj objawy, a ja Ci będę odznaczać ptaszkiem :-D:-D:-D
 
musia ja się już nauczyłam wstrzymywac emocje ... spoglądam na ludzi jak kosmita z innej części wszechświata albo a odległej przyszłości ...... dla mnie są tylko istotami, których ewolucja emocjonalna jest jeszcze w dalekim stopniu zacofana ......
Pracuję w szkole .... z młodymi umysłami i to tez daje wiele do myślenia ....... niestety :( ...... i na szczęście stety .......... :)
 
MUSIA- dobrze,ze nas serce rusza i pomozemy-choć tyle mozemy by mu ulżyć....

POK- ja tez kilknelam wczesniej -wiec moja wode pewnie juz wypilaś:)

PYSIA- ale jak teraz sie mi nie uda to w maju pojedziesz z nami i bedziesz sie zajmowala dziecmi ,zebyśmy mogli blizniaki zrobić....:):):))))
 
made ależ wcale nie, klikam namiętnie codziennie :dry::-D
A tego wmawiania uczę się od Ciebie :-)
Mama łoki toki, nie ma sprawy. Zajmę się dziećmi jak trzeba, żebyście mogli spokojnie podzialać :-) a to Ty tak na powaznie chcesz te bliźniaki? :szok:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Taaa.... taaaaa..... jedyne co Ty i Kocurek namiętnie robicie - to mierzycie sobie tempkę !!!! :-D

pok - ale ja kliknęłam naprawdę zdecydowanie - palcem wskazującym ! ))))))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry