reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurek :-):-):-) nie pisz głupotek tylko sobie kup imbir - świetnie rozgrzewa i nadaje herbatce fajny posmak :zawstydzona/y:
 
reklama
no to jestem.

palemko!!!!! ojej... Na wypadek gdybyś tu po cichu zaglądała i czytała: bardzo, bardzo dobrze, ze idziesz do kliniki i się zdecydowałaś na wszystkie badania. Brawo! Mam nadzieje, ze wkrotce ochłoniesz i wrócisz do nas. Pamiętaj, że Cie kochamy mocno i podtrzymamy na duchu! ściskam za Ciebie kciuki!

dzieki temu, ze mielismy goscia jakos szybko dzien przeleciał i nie było nawet kiedy myśleć o tych nieszczesnych wynikach. jutro w poludnie dzwonie znow do lab i zobaczymy. wczoraj laska, ktora odebrala powiedziala, ze moze mi podac wyniki przez telefon, ta co dzis powiedziala, ze nie. Mejlem przeslac nie moga. Tylko poczta a do lekarza faxem. czyli jak mi jutro nie poda przez telefon to bede musiala sie wybrac do gina po kopie albo czekac na skrzynke znowu.
padam na pyszczek. najpierw obiad dla jednego pana, potem obiad dla drugiego pana, 4h spaceru po mrozie, dowoz na lotnisko... nic mi sie nie chce. do tego chyba sie przeziebilam, bo sie czuje wrednie. goraczki coprawda nie mam ale wrazenie jakby mnie paliło od środka, zmeczenie, lekki bol gardla i "polamane" stawy, generalnie czuje sie niewyrazna. rutinoscorbin juz wzielam ale poki co dalej niewyrazna. Moze aspiryna da rade. No i jeszcze ta lodowata kąpiel wczoraj...
Jakby co nigdzie sie jutro nie spiesze, to moge sie pogrzac w lozku.

juz myslalam dzis kilka razy, ze przyszła @ ale cisz na razie, nie zebym sie nastawiala, bo pobolewa mnie wszystko bardzo znamiennie aczkolwiek wolałabym, żeby już przyszła jeśli ma przyjść.


kocurku - a ta Twoja tempka to taka po wstaniu czy ta mierzona w polowie dnia? :) bo jak ranna to przepiekna! choc z drugiej strony to zalezy jak dlugi masz cykl i ktory to dc. Czy wstawisz w koncu suwaczka :> :> :>


a gdzie made? a gdzie sol? a gdzie cala reszta gangu? strasznie tu dzis icho bylo. balam sie, ze nie nadrobie za caly dzien a tu kilka minut i przeczytane. jutro Was pogonię :-)


buzi :)
 
Palemko - szanuję Twoją decyzję, ale jej nie rozumiem - wolno mi! Chcę żebyś wiedziała, że bardzo, bardzo Cię polubiłam, i strasznie mi przykro, że postanowiłaś nas opuścić ((( Tym bardziej żeś Ty Ślązaczka )))) Wiedz, że czekamy tu na Ciebie !


pok
- ta Szwajcaria to o kant dupy, niby wszystko takie punktualne.... a idź w piguły :-p to ja tu na wyniki czekam, a oni takie numery odwalają :-D Już mam palce sine od tych wszystkich kciuków )))))))) Powodzenia !!!!!!!!!!

Dobry wieczór ;))))
Ja mam w domy remont , co się równa brakiem dostępu do wszystkiego (((( jutro idę sobie kupić pampersy, bo nie wytrzymam z takim pęcherzem :-D

Kocurek, pysia - jak tam tempka kochane ????????? :-D:-D

mamita - najsłodsza ze słodkich :*

lil - BANITKO KOCHANA :-D :*
 
MADE- ale mi posladzilaś :))

POK- kilknelam :)

MALWINKA- okropne to co spotkalo tego psiaka!!!!!
ale wiesz co -wyslalam smska tak jak tam podalaś a dostalam zwrotnego:
dziekujemy za zakup 100 Monet w cenie 7,38zl

o co kanam-dobre dane na sms'a podalaś ??
 
MADE- ale mi posladzilaś :))

POK- kilknelam :)

MALWINKA- okropne to co spotkalo tego psiaka!!!!!
ale wiesz co -wyslalam smska tak jak tam podalaś a dostalam zwrotnego:
dziekujemy za zakup 100 Monet w cenie 7,38zl

o co kanam-dobre dane na sms'a podalaś ??


Tak dobre dane podałam bo ten pies musi uzbierac 10000000 monet zeby zrobili mu operacje i go wyleczyli kochana ja tez wysłałąm
 
MALWINKA- czyli place za sms'ka tak jak wpisalaś a psiak zbiera taką ilość jak mi w sms'ie zwrotnym podają ??
bo jesli tak to wyslę jeszcze 2 i z męża telefonu też.....ja jestem bardzo wrazliwa i nigdy nie przejde obojetnie obok potrzebującego pomocy...ostatnio ratowalam wrobelka,ale niestety..za duże mial rany-ptak go dopadl...ale nie zostawilam go bez pomocy mimo,ze nie udalo sie uratować.

MADE- no myslalam,ze sie nacielalam ale skoro tak to wyślę...ja nie zbiednieję a psiak potrzebuje pomocy-nienawiści juz doswiadczyl....
 
Wiem, wiem.... za szybko to napisałam. Też wyślę.

pysia - to jak tempki nie mierzysz, to wyliczaj objawy, bo nie wierzę, że ich nie ma :-p
 
reklama
Ludzie naprawdę nie mają serca, to okrutne co się dzieje ze zwierzętami i ludźmi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry