reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Mama widzę, że jednak Ci się udalo wstawić nowy suwaczek - wakacyjny to jest? to kiedy wylot? ;-)
 
O właśnie jos dziś dała wpis o Laurze- mialam przeslać na konto już kiedyś parę zł i tak zapomnialam :( muszę to zrobić dziś
 
Malwinka jeny co to za pomysl pokazywac takie zdjecia na ogolnym, jak juz to w jakims linku. NAwet przez to zdjecie nie jestem w stanie przeczytac co tam napisalas bo zwyczajnie mi sie plakac chce i ciary mi przechodza.

Wrocilam...
 
Tyle cierpienia istot żywych ..........
Opowiedziałabym parę historii z autopsji ......... ale lepiej nie


Idę zrobić herbatkę....
 
Ostatnia edycja:
pyś spałam :) luby dziś w bydgoszczy i toruniu, jutro w wa-wie ... pojutrze gdzieś tam... i jeszcze w piątek na zarządzie w andrychowie...zobaczymy się w sobotę :)
 
Kocurek o sorry to co mi się przez chwile w głowie pomyliło, że jest weekend i że czas, by wrócił... wybacz :-D jakoś się rozkojarzyłam:zawstydzona/y:
Herbatkę sobie spróbuj kiedyś z cytryną i imbirem - polecam choć w naszym stanie nie wolno ale na początku nie zaszkodzi :tak:
 
reklama
haha pysia :-) a wiesz z czym mi się imbir kojarzy????? z właściwościami antyWYMIOTNYMI stricte :-D :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry