reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kocurek a kiedy się testujesz?
Mnie się ostatnio spać często chce, ale ostatnio mam niechęć do jedzenia, potrafię po obudzeniu nie jeść przez dobrych kilka godzin, ale mnie się po prostu nie chce. Wiem, że to źle, ale często tak @ na mnie wpływa, więc to za jakiś czas zniknie.
A co do samej @, dziś 3 dzień ale krwawienie jest już zdecydowanie mniejsze niż wczoraj i przedwczoraj.
 
reklama
Rozmawialam dzisiaj z siostra oczekuje na narodziny syneczka ma termin na 22 marca,ma juz trzy coreczki,miala dzisiaj usg z malym wszystko dobrze,bardzo sie martwilysmy bo o ciazy dowiedziala sie dopiero w 22 tyg ciazy,podczas brania tabletek anty i obawy byly uzasadnione.Ma zalozony krazek bo maly jest bardzo nisko,juz ulozony glowka do dolu wiec jestesmy zadowolone :-)

A ja na kolacje zrobilam zapiekanki,ale byly pyszne :-p
 
MADE- no u mnie tempka 36,9..
mam nadzieje,ze Ktoś tam sie kluje :))oj mam nadzieje -wiadomo..

AELREDA- wiesz ,ja pisze jak u mnie bylo po biochemiczej...nie chce Ci odbierać nadziei -sama walczę jak widzisz...



na wątku potrójnych mam gdzie sie od dawna udzielam rano o 9.45 kobietka urodzila w domku swoje trzecie dziecko-Hanie-to bylo Jej marzenie poród w domu i sie spelnilo....wzruszylam sie jak przeczytalam ...

EDYTA- ale suuuuper !!! &&&&&&&&&&&&&&& za siostrę :)
 
mama i made no tak.. no niby tam coś jest "inaczej" ale to za mało wciąż dla kocurka :zawstydzona/y:

aelreda nie testuję aż do konkretnych paru dni po @ .....

malwinka ponawiam pytanie - na jakim forum zwierzakowym znajdę pieska....?
A już widzę, że jest na fundacji mrunio... OK :)
 
Edytko to szczęśliwego rozwiązania dla siostry i Tobie II kreseczek :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzieki za dodanie postu bez zdjecia. Jestem bardzo wrazliwa i juz mam gwarantowane pol nocy nieprzespane. Eska wysle bo mi strasznie szkoda tego psa :( Jajca bym odgryzla jakbym takiego spotkala co go tak urzadzil...:no: Słyszalam od kolezanki ze jest aukcja na allegro dla tego pieska i ponoc czuje sie lepiej. Tak slyszalam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
MUSIA- ja poprotu nie rozumiem takich ludzie-no nie rozumiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dobrze,ze psina choc lepiej sie czuje....


PYSIA- no moze Cie upchnę do walizki :))
 
reklama
pysia - jakie rzekome, co ? :-p Ty mnie tutaj oczu nie mydl !!!!! objawy masz na pewno, inaczej Twój małżonek by się tak nie wzdrygnął na słowo: MAŁPA :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry