reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam kochane!!!!
PALEMKO -trzymam za Ciebie &&&&&&&&&&&&& z całego serducha, wierze ze sie uda Kochana!!!!
Przepraszam, ze tak rzadko u Was bywam, ale juz coraz mniej sił na pisanie.....ciezko mi siedziec długo przed kompem bo Mała wtedy kopie i jej niewygodnie....Ale myslami jestem z Wami cały czas i trzymam za Wszystkie &&&&&&&&&&&&&& najmocniej jak potrafie...czekam na Was cały czas na Wystaranych i w zwiazku z tym przesyłam ogrooomna porcje fluidków ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
 
Mama smutny ten post Palemki, choć tak bardzo serdeczny i życzliwy....

Palemka brak słów...
d035.gif
 
Mama to wręcz niewyobrażalne żeby "na tygodniu" były tu takie pustki:szok::szok: - ostatnio to na wątku naszym ruch, a ruch :-D
 
Wiesz mama, też się dziwie, ale tak bym się strasznie cieszyła.
A któraś może wie, jak szybko dziewczyny zachodziły w ciążę po biochemicznej?
 
LIL- no smutny....liczę ,ze wroci...
PYSIA- pewnie dziewczyny sie rozmnażają :))dzialają i nie maja czasu na bb bo leżakują z nogami do góry :)
 
reklama
Mama pewnie tak.. a skoro tak to lepiej faktycznie niech się zajmują starankami i leżakowaniem :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry