reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Czesc widze ze Palemki nie bylo :-(

A ja Musialam oddac lapka poniewaz mial problemy z karta graficzna i panelem dotykowym,doplacilam i wymienialam na acera,mam kompa z tej firmy wiec mysle ze to dobry zakup...Powiedziano mi ze ten model co kupilam jest niewypalem,wiec jesli ktoras chcialaby kupic Toshibe C660-19E to przestrzegam ze nie warto...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pysia nic nie puszczam!!!!!!!!!!

Edytka, Maran hejka!!!

Mamuś wiem wiem jak to jest....tym bardziej Ci życzę, aby szybko zleciało...I też rozumiem, że już mniejsze rozczarowanie w razie jak @ przyjdzie - jakoś musimy się wewnętrznie bronić...Moja psychika w formie samoobrony stosuje całkowite odrzucenie i zniechęcenie tematem - ale oczywiście nie rezygnuję całkiem z fasolki :)))

Kocurku a u Ciebie który dzień cyklu? U Pysi widzę po suwaczku, ale Ty pozostajesz tajemnicza :)

A co z Palemką?????
 
Mam nadzieję, że ta palemka to wróci do nas prędko :zawstydzona/y:
Lil kocurek ma bodajże 3 dni mniej ode mnie czyli 27d.c. :)
Mama :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Palemka odeszła? Może musi chwilę odpocząć... Ja rozumiem taką potrzebę - bo sama co jakiś czas się wyciszam - ale też mam nadzieję, że kochana do nas wróci...z dobrą wiadomością....
 
Edyta dobrze, że dalo się chociaż wymienić lapka :)
Lil ja wiem, że palemka wroci, potrzebuje pewnie chwili odetchnienia od tego wszystkiego
 
LIL to post Palemki z rana...

Za parę dni minie rok jak siedzę no forum i około dwóch lat , jak próbuje zajść w ciążę, niestety podły los uznał, że mi się to szczęście nie należy ... Za dwa tygodnie rozpoczynam leczenie w Klinice Bezpłodności, bo takim jak ja , już nic innego nie pozostaje ... Czuje, że z tego też nic nie będzie, ale spróbuje, zebym potem nie żałowała i nie miała pretensji, że nie spróbowałam wszystkiego. Pewnie skonczy się na tym, że wydam kupe kasy i NIC ... Kwestia przyzwyczajenie.. W sumie nikt nie mówił, że będzie łatwo i przyjemnie .... Dodatkowo mam teraz jeszcze problemy rodzinne, rodzina mojego męża zupełnie nas nie wspiera, wręcz przeciwnie, dzięki nim czuję się jak jakiś "produkt uboczny" w dodatku bezpłodny, to bardzo boli i bardzo rani, spędza sen z powiek ...
Chciałąm Wam bardzo podziękować za wsparcie, na które nie jednokrotnie mogłam liczyć. Nie będę wymieniała Was dziewczyny, bo boje się, że którąś pominę, a to byłoby niesprawiedliwe. Szczególnie chciałabym podziękować naszej mamie, która we mnie wierzyła i bardzo mnie wspierała. I jednoczesnie życzę Ci Krzysiu trzeciego dzieciatka, a najlepeij bliźniaków :) Ponadto wszystkim Wam serdecznie dziękuję za wspólnie spędzony czas !!!
Dziewczyny trzymam za Was kciuki i zaciskam cały czas, wierzę, że juz nie długo będziecie po raz pierwszy a niektóre po raz kolejny mamusiami !!!

Dziękuję ...
 
Ja nie wiem co te kobietki dziś tak śpią na tym forum
Kocurek nam gdzies uciekł, made już calkiem nie widać
 
Jestem dziewczynki

kocurku pysia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& mocno zaciśniętę.

Mam nadzieje ze palemka wróci niedługo znową nadzieją
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry