reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Libby całkowicie cie popieram. Wiem o czym mówisz. Ja z Maćkiem miałam maleńki brzuch i ciągle słyszałam jakie chore to moje dziecko się urrodzi i jakie malutkie. A urodził się zdrowy, wielkość w normie a teraz ma prawie 190 cm i 80 kg. Niech sobie te rady do doopy wsadzą
 
reklama
Wlasnie, normallnie olalabym ja prostym sikiem, ale cos we mnie peklo. Wpadlam w szal, a nie powinnam, bo wiem, ze dzidzius jest zdrowy.
 
Libby coś na temat porównywania dzieci to ja wiem niestety- mam w rodzinie dziewczynkę 3tyg starszą od syna- i od początku było- czemu moje butelkowe dziecko a jej na piersi, po każdej wizycie u lekarza ile urosło- kiedy pierwsze słowo, kroki a teraz mam jazdę bo mama małej jest z nią w domku i ją dosyć szybko odpieluchowała a do mnie rzuca tekstem- że chyba za późno pomyśłalam o odpieluchowaniu, jak ja dam rade z drugim dzieckiem a nie daj boziu moje w pieluszcze- ostatnio jak rozmawiałam z nią przez tel tak się zdenerwowałam że wymyśliłam coś na poczekaniu i się rozłączyłam. aha hania ładnie mówi, śpiewa, recytuje wierszyki a mój syn woli latać z młotkiem i śrubokrętem , kopać piłkę, ufff...
nie ma to jak rodzinka
 
edyta niestety Iwa jest praktycznie tylko na cycu... nie chce jesc za wiele stalych pokarmow bo ma cyca , z butelki nie pije, nawet soku czy herbatki ze szklanki nie chce pic.

Ja z moim do niedawna mialam ten sam problem,bo nie chcial nic jesc procz mleczka,ale ja mu daje z butelki,nie bylo mowy o niczym innym niz mleko,ani soczki,ani herbatki nic nie chcial,od niedawna zaczal jesc tak jak to powinno byc.

U Ciebie moze byc problem z odstawieniem,mi sie wydaje ze mala budzi sie czesto poniewaz jest glodna,moze cycus jej nie wystarcza a nie moze przekonac sie do innych produktow.

Moze sprobuj raz dziennie dac jej kawalek buleczki do raczki albo chrupka,lub po lyzeczce banana tak aby chociaz troszke poczula inny smak.Wiem ze to nie bedzie latwe ale ja tak robilam bo mialam juz dosc karmienia malego jedynie mlekiem,trwalo to 2-3 miesiace ale w koncu zaczal pic z butelki,je zupki choc nie zawsze,codziennie daje mu banana i jogurcik...

Ale jesli nie bedzie chciala dalej nic jesc,a dobrze przybiera na wadze to nie martw sie czasami dzieci nie maja potrzeby jedzenia innych pokarmow,przyjdzie czas to zacznie jesc,to sa slowa pediatry i ja sie z nim calkowicie zgadzam;-)
Widocznie nie jest gotowa na nowosci kulinarne...
 
libby wspolczuje takich zyczliwych...chyba sama takiej bym z checia przywalila... jak mozna byc tak tempym zeby takiego typu tekstu puszczac i w to w dodatku do ciezarnej ktora potrzebuje spokoju:wściekła/y:
pysiu niech kuje kuje
 
Kocurek jakie tam objawy - dziś tak coś poczułam - ale to pewnie na @ :-p więc nie przeżywaj
 
Mój mały bedzie teraz jedynym maleńkim w rodzinie więc mam spokój
Pysia ooo może nie na @. Ja jak zachodziłam z naszym Dinusiem to sobie wmówiłam, ze jestem w ciązy. Testy pokazywały, ze nie a ja dalej swoje i proszę okazało sie, ze allegrowe testy sa do doopy bo apteczny od razu wyszedł i mały rośnie w brzuchu. A objawów wcale nie miałam.
 
PAULINKO Twoj chlopak bedzie dzialal, a nie tylko gadal bez pokrycia. :-) WIOLU chcialabym pomoc, ale jeszcze nic nie wiem. :-/ PYSIU moze cien zadowolenia, ze to jednak objawy nie spowoduja niczego zlego?... Mnie na poczatku ciagle cos tam mnie ciagalo, pobolewalo i bulgotalo. Ja myslalam, ze na @... Kciuki trzymam do bialych kosteczek &&&&
 
edyta zle mnie zrozumialas ... iwonka zna inne smaki i zje conieco ale na swoj wiek wydaje mi sie ze powinna jesc wiecej.... poprostu chcialabym zeby bylo mniej cyca a najlepiej wcale a wiecej stalych pokarmow
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry