reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiolka witaj i cieszę się, że rogaliki pyszne :)))
Ja się do nich zbieram i zebrać nie mogę... kiedyś je w końcu zrobię :-D
Co tam u Ciebie?
Libby chodzi Ci o to, że jak urodzi Ci się dzidziuś to będzie porównywany z innymi dziećmi patrząc na jego postępy itp? Dobrze zrozumialam?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Libby kochana nie martw sie napewno bedzie zdrowe i wlasnie za to tzrymam &&&&&&&&&&
a co do plakania to wszystko niedlugo sie unormuje... Ja z poczatku tez tak mialam a poetm dochodzilam do wniosku ze wlasciewie nie ma czemu plakac i smialam sie z tego....
 
Wiolka z tym płaczem to nie takie latwe - ja jestem strasznie wrażliwa i tego nie mogę powstrzymać :-:)-:)-(
 
Witajcie powwekendowo kobietki. Nie zaglądam na forum w weekend bo staram się spedzać ten czas rodzinnie na tyle ile się da więc może są jakieś nieznane mi fasoleczki? U mnie slicznie dzis i słonecznie. Niewielki mrozik. Ja mam znów jakiegoś strasznego lenia i nic mi się nie chce.
Fluidki dla was~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
pysia twoje rogaliki o wiele szybciej sie robi niz moje i napewno bede kozystac z tego przepisu.
a u nas pomalutku... mala niespi po nocach budzi sie co godzine, w dzien spi jakies 45 min i wlasnie trwa ten cudowny czas... staram sie jej ograniczyc cyca i mam praktycznie caly dzien jak nie placzace to marudzace dziecko.... boje sie pomyslec co bybylo jakbym jej cyca calkiem zabrala.
co u ciebie ? ktory to dc?
a co do placzu to wiem ze to nie latwe... ja tez raczej do tych wrazliwych naleze.... dlatego jak mialam te ciazowe wahania nastroju to staralam sie nie plakac przy mezu bo on za bardzo sie tym przejmowal a ja poprostu potrzebowalam poplakac i za chwile bylo dobrze
 
Ostatnia edycja:
Ja od zawsze jestem wrazliwa. W ciazy bardziej ze mnie to wychodzi. Zjadlabym takiego rogaliczka.
 
Wiolka a u mnie 29d.c. :-) a wiesz co? A z tym cycem to spróbuj może jej zakleić piersi taśmą dopasowaną do koloru skóry - u jednej dziewczyny podziałało :) dziecko patrzy a tu nie ma cyca :)))
Wisienko witaj. Dzięki za fluidki - u nas jest nowa fasolka u made :-):-):-)
Libby ja też od zawsze płaczka, nic na to nie poradzę :zawstydzona/y:
 
szybko odpowiadam i juz zmykam.

mielismy dowiesc w godzine - wiec w apaszke, miedzy cycki, kurtka puchowa i pomknelam przez miasto, korki jak jasna cholewka ale sie wyrobiłam - jeszcze 10 min i byloby po sprawie.

3 dni od ostatniego ejakulatu to bardzo malo. mi gin powiedzial miedzy 3 a 7, idealnie 5. u nass bylo 6 dni.

przeczucia mam zle a z reguly sie sprawdzaja, wiec ech. no nic nie ma co gdybac. jutro bedzie jasne.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry