reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Libby dziękuję kochana :* ja tez jestem placzka jak nie wiem, płacz mam na poczekaniu nieraz.... no nic...taka już moja wrażliwość :sorry:
Pok &&&&& caly czas zaciśnięte... ja już dziś kliknęlam :-p
 
reklama
jeszcze raz dzieki za kciukasy. trzymajcie do jutra!

ja teraz lece sie wygrzac pod suszarką i do kumpeli jade - ma ciepło :)

buziak
 
Pok no ba - trzymam i nie puszczam &&&7
Leć do koleżanki skoro ma ciepełko - nie marznij w domu
 
POK kliknelam. Nie krzycz juz. A zolnierze malza w ilosci odpowiedniej dane. Ma byc miedzy 3 a 4 i tak bylo. Tez wolalabym, zeby to ze mna bylo nie ok. No i tak sie okazalo.. ;-) JOS ojej nie lubie zimna. Jeden plus- Poldus zahartowany :-) PYSIU z tym plakaniem to nieraz przerabane.
 
Ostatnia edycja:
POK- moj maz robil dwa razy badania. za pierwszym razemwyszly mu kiepskie wyniki, zywotnosc plemnikow 50% i bylo 3 dni od ostatniaj ejakulacji, wazne bylo tez z ciogu ilu min dowiózł nasienia, wtedy bylo do 1h. Za drugim razem wyniki byly dobre, bo zywotnosc- 80%, 5 dni od ostatniego ejakulatu i dowiózł w ciagu 10min oraz w reczniku bo musi zachowac naturalna cieplote. Takze duzo zalezy od roznych czynnikow, jesli zachowane one beda to jest ok, a tak jak my za pierwszym razem nie wiedzielismyco i jak to wyniki byly takie, ze juz zapisywalam meza do androloga, ale dobrze ze mnie tkneło by zrobic jeszcze raz:-)
 
Libby nieraz jak mam doła to i od razu płaczę.... i nie potrafię powstrzymać.. cóż...
 
Hej .
O kurcze ale wielkie to dziecko
pysiu zrobilam rogaliki z twojego przepisu i wyszly pyszne...:-)
teraz czekam az mamita wroci bo musze zapytac cos odnosnie jej sernika:-)
 
reklama
O ludzie 7 kg!! Corka mojej siostry 4350, 56 cm, ogolnie duze dzieci sie rodza. Rekord rodzinny pobila nastoletnia kuzynka rodzac chlopca 5300, 58 cm... Ja chce tylko, zeby moje bylo zdrowe. Potem i tak bede wysluchiwac, ze to czy tamto dziecko w tym miesiacu to juz costam robilo. :-/ Tylko zdrowe..... czy 5 kg czy 2,5 kg... zdrowe
Czesc WIOLU
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry