reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
listonosz wlasnie byl ale bez wynikow, zadzwonilam do lab i jeszcze ich nie maja... beda jutro. przefaksuja do lekarza ale moge tez zadzwonic.
kurza twarz... jeszcze doba!!!
 
reklama
Palemka ja też gripex i wtedy zwykle sobie przypominam o tym, że pasuje łykać codziennie witaminę c a zwykle o tym zapominam :-) no i do tego na pewno jakaś herbatka z cytryną.
 
Grunt to sie nie poddawac, a wszystko wczesniej czy pozniej sie uda:tak:
Choc jak kazda na tym forum, nie lubie zaczynac staran od nowa
 
Pok o kurde... myslałam, że dziś będzie wszystko jasne a tu jeszcze czekać do jutra - wspólczuję ale dzięki nam szybciej Ci zleci to czekanie
No i oczywiście &&&&&
 
Gripexu nie mam, a do apteki mam daleko ... Narazie woda mineralna zcytryną, mleko z miodem i czosnkiem i Apap ... jak nie da rady, to lece do apteki ... Ale dzięki za pomoc.
mama- czy ciebie po Castagnusie bardziej bolały (.)(.) ??????????? Bo mi sie takie bolesne po bokach zrobiły, dzis na brzuchu nie mogłam spać ... :confused2:
pok- wytrzymasz ;-) musisz ...
 
eh.. nie nadrobie. Skupic sie nie moge. PALEMKO jak mnie cos lapalo bralam taka dawke uderzeniowa- 3 tablety gripexu+ vit c i do lozka. Pilam wtedy tylko herbate z cytryna. Przzewaznie na drugi dzien bylam jak nowa. JLULKA POK czeka na wyniki badan nasienia jej malza i tym sie tak denerwuje. To slodkie jak chcesz podniesc na duchu :-) PYSIU kiedy testujesz i prosze o konkrena date ;-) POK TEZ SIEDZIALABYM JAK NA SZPILACH, A PO INFO, ZE DOPIERO JUTRO CHYBA PORYCZALABYM SIE . TRZYMAJ SIE CIEPLUTKO, SCISKAM I CZEKAMY DO JUTRA
:-) ah... PALEMKO przypomnialo mi sie, ze jak boli gardelko, to mozna plukac woda z sola. Nigdy nie przetestowalam..
 
Ostatnia edycja:
ja na testowanie sie jakos w ogole nie nastawiam w tym cyklu.

a czekac musze do jutra na wyniki, wytrzymam nie mam wyjscia.

laski jestem tak piekielnie zmarznieta, ze nie wiem co ze soba zrobic - mamy w kamienicy renowacje instalacji gazowej i od 10 nie ma ciepła w żadnej formie. przed 10 nalałam sobie wode do wanny i leciała normalnie ciepła ale pewnie sie szybko skonczyla, bo jak wlazlam to az zawylam. tak syzbkiej kapieli w zyciu nie mialam ale od prawie dwoch godzin tak mi zimno, ze juz nie wiem co zrobic... kurza twarz. no i do tego kaloryfery tez zimne, bo przeciez tu wszystkona gaz - mieszkamy w przedwojennej kamienicy, jest piekna i w centrum i fafarafa ale kurcze.. gaz. a dzis to raczej jego brak.
 
reklama
dzieki kobitki

libby -
ja juz sie tyle w zyciu naryczalam, ze tak latwo mnie nie bierze. a po smierci cioci w kwietniu wylam tak strasznie i tak dlugo, ze od tamtej pory ciezko mi w ogole lezke uronic... dopiero na wigilie przy oplatku sie z mama i babcia splakalam troche ale jak , na moje mozliwosci bylo to nic.
zycie poki co mnie juz tak doswiadczylo parszywie, ze tak latwo sie lzom nie daje...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry