reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Cześć Babeczki, wpadłam sie z Wami przywitać. Humor mam do kitu, więc nie będę Wam nudzić. Podbrzusze boli mnie coraz bardziej więc niech już ta @ przychodzi, skoro to nieuniknione.
A tak wogóle to rozmawiałam chwilę z koleżanką ( jest w 3 ciaży i za każdym razem jej sie udało za 1 czy 2 podejściem ) i mi mówi, żebym się uspokoiła, a łatwo jej powiedzieć. Więc nie potrzebnie z nią gadałam. A mi przykro patrzeć na te koleżnaki z pracy co są w ciąży, bo też bym chciała być w ciaży. Ale Wy mnie rozumiecie, bo też chciałybyście być w upragnionej ciąży.

Trzymam za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& !!!!!!!!!!!
 
Zanotuje sobie :-) mAsz jakies przeczucia? Podobno chlopcow mozna wczesniej namierzyc, wiec to moze dziewczynka?

Witam Witam ;)
jest tu ktoś?

z początku myślałam ze to chłopiec ;) a teraz juz nie wiem ;)
nawet ostatnio mówiłam do NIEGO ;D
;)

mykam na sniadanko ;) i z psiakiem na spacerek ;):)
bede troszke później ;**

MIłego Dnia;*
 
Ostatnia edycja:
MLODAMAMA- brzusio super :)
WIOLKA- no to super,ze halas Cie obudzil-jak tam dziś też zawstydzilaś Turbodymomena??????????? [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
c007.gif
[/FONT]

PSZCZOLKA- tule kurka siwa...no takie osoby ktorym ciąża latwo przychodzi to ni w ząb nie zrozumieją nas-staraczek....
 
Hej dziewczynki. Jak jeszcze nie skonczylyscie to ja sie kawy napije. Jakos mam na nia ochote.

Za staraczki kciuki trzymam!!!!

Palemka nie placz. Przytulam Cie. Tobie tez sie uda. Wierze w to.

A kocurek to juz pewnie w szkole.

Ja juz w delegacji na miejsce dojechalam. Teraz musze poczekac do 10.30 na spotkanie i wio do domq. Szkoda tylko ze musze siedziec w stygniejacym aucie. Jestem w pipidowie dolnym i tu nic nie ma. Nawet stacji benzynowej czy sklepu samoobslugowego. Jak bym tylko wysiadla to wszyscy by sie na mnie gapili.

Pszczolka nie trac wiary. Mnie tez boli ale poki nie ma @ to mam nadzieje.

Lil jak tam z humorem dzisiaj?
 
Ostatnia edycja:
ja mam dziś 9d.c. tempka od 4 dni 36.5 szyjka wyyysoko, śluzik jest czekam na skok i od czwartku bede robic testy owu..

jajnik czuje ale mniej niz wczoraj..
 
mama no niestety dzis nie..... ale codziennie to bym tak rady nie dala... wczoraj ledwo glowe do poduszki przylozylam i juz spalam.
palemko bedzie dobrze... jestesmy z toba i trzymamy kciuki za ciebie
 
reklama
Mamuś dziękuję. Jak zawsze jesteś Kochana :* i masz rację, takie osoby nie rozumieją :-(

Made @ jeszcze się nie rozkręciła, ale wczoraj po podtarciu była krew ze śluzem na papierze, a tak było zawsze w poprzednie cykle i @ przychodziła. Dziś na razie nic nie ma, ale czuje że @ nadchodzi. Mam dostać najwcześniej jutro.

KrólowaFal trzymam &&&&&&&&&&&&&&& :-) Może w następnym cyklu będzie lepiej. A czemu już nie pójdziesz na spotkanie???

Cześć Wiola też bym tak chciała jak Ty, że głowa do poduszki i nyny :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry