reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witajcie :)

Mam dziś od 8:00 do 15:10 lekcje cięgiem i nic wolnego prawie to tylko zaglądam na przerwie :)

made niestety dziś "objawów" jakby mniej - wróciłam na zdroworozsądkowe tory - ale tempka poranna od tygodnia 36.8 :))))
 
reklama
Pszczółka - hmm... to przykre. U mnie jak się pojawiają takie plamienia, to tylko kwestia paru godzin, ale też jest to dla mnie sygnał, ze się @ zbliża wielkimi krokami (((((
Ciężko znaleźć słowa, które mogłyby pocieszyć w tej sytuacji, chyba każda z nas to czuje...

Kocurku - wiesz, że dla mnie wszystkie objawy są ciążowe :-D Nawet te...... fantomowe ))))))))
Byle do piątku ;-)
 
Ostatnia edycja:
WIOLKA- no pewnie,ze taki maraton to pewnie wymeczyl:))
my dzialalismy w ndz i bedziemy dziś:)

PSZCZOLKA- dlatego ja juz nie mowie w realu o naszych planach bo wciąż slyszalam-
-bierzesz hormony dziecko bedzie chore...
-po co ci kolejne dziecko???
-masz juz odchowane i chcesz znowu wchodzic w pieluchy????????


slów brak ..jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów-pomyslalam sobie i przestalam mówić bo teraz to wiekszość ma 1 dziecko i nie wyobraza sobie 2 a już 3 to patologia-wrrrrrrrrrr

wlasnie czytam ulotke od testow owu i pzy 27 dniowych cyklach mam testować od 10 d.c. czyli od jutra..no to jutro a nie w czwartek pierwszy test...

czy ktoras jeszcze bedzie robic testy owu czy sama jestem?????

KOCUREK- witaj i byle do 15.00:tak:;-)tempka śliczności:-D

JOSEPHINE- cześć kochana,jak tam dzialacie ??;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mama - dzieki z linka, poczytałam troche i .................................... znowu chce mi sie wyc ........ Piekna pogoda,słonko świeci, może przejdziemy się na spacer ? heheheheh
 
mammita - ja to wszystkie już zużyłam ))))))) bo bym Ci towarzystwa dotrzymała )))

jos - dzień dobry )))
 
Witam.
PSZCZOLKA eh tule musi Ci byc ciezko po tym jak ona tak powiedziala
LIBBY daj znac jak po wizycie u nowego gina
MAMA trzymam kciuki wciaz
PALMA tule
KOCUREK u la la moze cos z tego bedzie
Reszte kobitek witam
dzis jade do szkoly na 13ta jakos tak wiec musze wyjechac o 11.30
 
PYSIA- czesc i dzieki :)
no i przyjemnosci w szkole :))

PALEMKA- nie ma co plakać-potraktuj IUI jako kolejny krok do dzidzi-jako kolejną szanse-jako kolejne otwarte drzwi-jestem z Tobą ,Ty wiesz!!kibicuje Ci bardzo i wiesz co-ubieraj sie ,idziemy na spacer [FONT=&quot]
r040.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
r045.gif
[/FONT]
ja co prawda wstawilam pranie ,ale pol godziny mamy...

MADE- dziekuje za chęci..

LIBBY- czekamy na wiesci :)
 
Ostatnia edycja:
czesc jos

Wiesz co mamo ? Ja myślę, że to z zazdrości ta cała gadka ... ja Ci zazdroszczę, nie wiem czy los da mi szansę, ale marzy mi sie taka gromadka ... Co moze być piękniejszego niż szczęśliwa rodzina ?

spacer , no to ja już czekam na Ciebie pod domem ... hehehehehehh
 
reklama
dziewczyny chyba narazie powinnam przestac tu zagladac, bo zaczynam miec obsesje na punkcie posiadania drugiego dziecka a niestety moj maz tej obsesji nie podziela.wrecz przeciwnie wczoraj stwierdzil ze jestem nieodpowiedzialna bo nie radze sobie z jednym dzieckiem a chce wiecej... myslalam ze calkiem dobrze sobie radze ale widocznie sie mylilam .... lepiej bedzie jak nie bede wchodzic na BB bo to ze sie ty pojawiam wcale nie pomaga.nie umiem napisac co teraz czuje i wam tego wyjasnic ...
kochane zycze wam wszystkim upragnionych fasolek.
buziaki dla wszystkich i pa
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry