reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dzień dobry Kobietki :)

Ale się wczoraj nachodziłam, mam zapas witaminy D na cały rok :-D
Tyle piszecie, że trudno spamiętać, co której chciałam napisać.... to sprawiedliwie nie napiszę żadnej :-p O!

U mnie dramat ! Wczoraj miałam temperaturę: 36,9, a dzisiaj.....uwaga !!!! 36,67, nie dawało mi to spokoju, myślę.... kurde, za duży spadek i mierzę drugi raz, wynik: 36,87, więc mierzę trzeci i: 36,85... no i już wszystko jasne - termometr szlag trafił :((((
Podajcie mi kochane nazwę tego profesjonalnego, co? P R O S Z Ę :zawstydzona/y:

Ojej, Libby - kciuki i przyjdź szybciutko nam tu powiedzieć kto się chowa w Twoim brzuszku ;)))
 
LIBBy- trzymam kciuki,

Witam was rannie, widze ze pustki...

U mnie @ brak wię wczoraj jeszcze przytulanki były dla przyjemności
 
Cześć Kochane, jak mija poranek? :-)

Libby trzymam kciuki mocno za wizytę, będzie dobrze! :-) Pamiętaj, molestuj ginka i pytaj o wszystko, co Cię zastanawia lub martwi, a będzie dobrze.
Mademoiselle poszukaj termometru owulacyjnego firmy Microlife :tak:

Kto się ze mną kawy napije? :-D
 
czesc

Libby - udanej wizyty u doktorka ;-)
pok - ja tego tak nie licze od kiedy dokładnie, bo na poczatku to mialam gdzies, myslalałam, ze to będzie raz dwa. ale na "oko":blink: to ponad półtora roku, latem będzie jakoś dwa lata :wściekła/y:
gusia- niech wstręciucha nie przychodzi &&&&&&&&&&&&&&&&

Oj dziewczynki, ja juz wiem, że nic z tego nie bedzie w tym cyklu, czuje to tak jak zawsze ... Miałam tak silne objawy, było kłucie jajnika, była owulka, były przytulanka i nic z tego nie będzie ... Chyba będę musiała się wybrac na ta laparo ... bo to juz po mału zaczyna byc dla mnie męczące ...

sergus - ja chętnie :-)))))))))))))
 
mama - to ja nadal trzymam kciuki :tak: i nie puszczę dopóki nie urodzisz kolejnej dziewczynki :-p albo chłopca:-) albo bliźniaków :-p :-D

SOL- blizniaków-blizniaków mi życz:-p:-p
i dziekuje za &&&& kochana!

PALEMKA- narazie nie przekreślaj cyklu-czekamy w miare cierpliwie na rozwój sytuacji..
LIBBY- &&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizyte i czekamy na wieści-ja mialam oba brzuszki okrągle i do przodu nie na boki a mam parke:tak:

GUSIA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&& zeby nie przylazla!!

KROLOWA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ZEBY NIE PRZYLAZLA!!!

SERGII- jaaaaaa.ja sie z Tobą napije kawy-wlasnie zrobilam i mam do niej prine polo xxl:-pchcesz??!

MADE- no to klops z tym termometrem...a ja mam klasyczny rtęciowy:tak:
 
sergi - ja dopiero teraz zobaczyłam Twój suwaczek, Ty testujesz za dwa dni ? Jakies przeczucia ?

mama - ja poproszę kawałeczke ...
 
To ja też chętnie kawki się napiję ;-)))

sergeevna - dziękuję za info w sprawie termometru, pamiętam, ze Ty też miałaś niemiłą przygodę mierząc, a z tego Microlife jesteś zadowolona ?
A w ogóle to widzę, że jutro wielki dzień, tak? Jutro testujesz czy czekasz jeszcze ?

Palemka, gusia - witajcie !!!

mammita - kochanaaaaaaaaaa )))))))) nózie wymasowane ? :-p
 
reklama
Palemka, Mama, Made no to super, doborowe towarzystwo do kawusi :-)

Ktoś jeszcze? :-D

A ja mam mieć pojutrze @ i... czekam. Bez nakręcania się, zero objawów w sumie, tylko mnie trochę na rozmowe z porcelaną ciągnęło rano, teraz już przechodzi... ;-)

Dzisiaj testowałam sobie ;-) Ale 1 krecha tylko :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry