reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a jeszcze palmie miałam powiedzieć - laska pamiętaj, że jak test owu pokaże dwie krechy to nie znaczy, że tego dnia masz owu tylko w ciągu najbliższych 48 godzin ;-)
 
reklama
mama -urlop na rządanie ? - hahahahahahhah no to się usmiałą (forgive me ) tak mi przyyyyyyyyyyyyyyyykro ... ;-)
mama mnie też tak napieprzał, jak nigdy ... myślałam juz , ze mam stan zapalny ... jak siadałam to mnie nawet bolał ... a dzis już nic :-(...... czuje się taka "pusta"

pok - ide zrobic testa, a co mi tam jeszcze 4 mi zostały ... a dzis się tez poprzytulam , a co ...
 
PALEMKA- nie przepraszaj-sama sie uśmialam bo my co 2 dni dzialamy a jak wczoraj bylo to bedzie jutro,ale wiesz-tak zaczelam sie przymilać i sie pytam a On mi taki tekst:))
i daj znać po teście..

a skor dzis nie czujesz to znaczy,ze pęcholek pękl:)))

POK- no to sie narobilaś z tym praniem!!
 
palemka, ja tam nie wiem co Ty z tymi testami robisz. masz zaczac w zaleznosci od dlugosci cyklu w tym dc, w ktorym radzi ulotka i robic codziennie mniej wiecej o tej porze. Wedlug fertility friend lepiej po południe a nie rano, bo rano stezenie LH jest najmniejsze w razie skoku. robisz az bedzie pozytywny. mozesz robic dalej az bedzie znow negatywny ale w zasadzie nie ma po co, bo wazny jest pierwszy skok LH.
Takie robienie testow co 5 dni to tylko strata pieniedzy :)

a bolec jajor moze nawet po owulacji. roznie to bywa, kazda z nas inna ma urode :)
 
lili , pszczółko buziaczki :* :* :* i proszę się nie smucić.... :) Jedna pociecha jest to i druga będzie..... tylko najwidoczniej się jeszcze zastanawia kiedy :) :) :) :) :)

libby dziękuję.. czytałam, oczywiście że czytałam ale u mnie to raczej nie ósemki :))) to musiała być jakaś przejściowa wielka nadwrażliwość (???) Muszę się zmobilizować do lekarza, ale teraz mam mniejszą motywację, bo dziś zero bólu .. hmmm...
 
mam , pok - negativ, tylko jedna krecha, wiec myślę, że trafilismy ... co oczywiscie nic nie oznacza, że się udało, bo na pewno nie ... dlaczego miałoby po tak długim czasie, no ale wynika z tego, że mniej więcej trafilismy w płodne ...

pok - ale ja robiłam wczesniej i wyszedł mi pozytywny i były działania, tylko ptem juz nie robiłam, więc za bardzo nie wiem o co Ci choooo ????????????

witaj kocurku
 
KOCUREK- witaj wieczornie :))
PALEMKA- cudownie!!!! no to teraz &&&&&&&&&&&&&&& zeby armia dala rade!! [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
a030.gif
[/FONT]
 
Witaj naga :) czytam co tam u Ciebie - dobrze, że trafiliście... spróbujcie tak przez parę cykli dokładnie określać moment :)... aaale może nie będzie trzeba :))))

Witaj mamus alem zmęczona jakaś.... a Ciebie widzę boli ??? Aż tak bardzo..??? Ojojoj...
 
kocurku - no tak by z tego wynikało ... ale ja tam się nie łudzę ..... no dobra, może trochę .... hahahahaha, ale jestem zryta .... :-D
mamuś - dziękówka za kciukasy, za Ciebie też &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry