reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
PALEMKO obys nie miala tego paskudztwa. SPALINKA a probowaliscie z mierzeniem tempki, testami owu?...
 
reklama
spalinka witaj :) wyjaśnij proszę, co to znaczy "nie wyszły"...? :) testowałaś może do skutku od, załóżmy na to, 6dc??
 
czarny kocur - witaj i Ty:)
nie pamiętam dokładnie ale wiem, że robiłam dwa pod rząd i wyniki były różne.

naga palma: smacznego piwka=paliwka. my z mążkiem właśnie sączymy:D

czarny kocur - do skutku nie testowałam.

mama- wesolutkiego masażu!!!

dobrej nocy dziewczyny:) i śnijcie najpiękniej jak potraficie:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
:szok: spalinka ..... eeee.. posty złącz zanim sol przyjdzie bo po dupsku lać będzie hehe :-D ;-)
a bo widzisz... może ten pęchol wielgachny sobie pęka później u Ciebie ...
 
Kocurku proszę nie straszyć moją osobą :-p Bo po łebku :-p
mama - to ja nadal trzymam kciuki :tak: i nie puszczę dopóki nie urodzisz kolejnej dziewczynki :-p albo chłopca:-) albo bliźniaków :-p :-D
Libby - współczuję endometriozy, ja czekam aż u mnie się rozwinie i mam nadzieję że jak najpóźniej :sorry: takie u mnie małe uwarunkowanie genetyczne :sorry: każda kobitka u mnie w rodzinie ma :-( Moja mama, ciotka i babcia już sa po zabiegach histerektomii, moja siorka walczy z endo od 25 roku życia a ja póki co się uchowałam ale kij wie na jak długo. Mam nadzieję że jak moja mama dotrwam do 40 kilku lat zanim się pojawi to badziewie :dry: Lekarz mnie pociesza że po dwóch porodach naturalnych mam spore szanse się uchować do 40-stki bo moja siorka po cesarce zaraz dostała :-( co prawda więcej dzieci i tak mieć nie może ale terapia ją wykańcza fizycznie już a ja nie chcę jak ona być "krówką" po hormonach :no:


Jaka jestem szczęśliwa :-D Moje dziewczynki obie śpią a ja mam chwilę dla siebie :-D W dwa dni nauczyłam Karolę zasypiania o 20 i spania bez pampersa :-D Szczęście moje nie ma granic dzisiaj :-D Spadam pod prysznic się zagrzać bo ja z tych zmarzniętych wiecznie ludzi :-p


Owocnej nocy wszystkim życzę :-D
 
reklama
PSZCZOLKA aj aj aj tulę... a gdzie w ogole mieszkasz? ;)
MAMA trzymam wciaz kciuki &&&&
KROLOWA wytrzymaj, nie testuj za szybko
KOCUREK i reszta witajcie
SPALINKA sprobuj robic testy owu dotad jak sie II krechy pokaza. bylo nas kilka tu testujacych i kazda sie doczekala pozytywnego testu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry