reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
MARAN- nie ma sprawy kochana :)))rozmawialam z Nia i prosila Wam przekazac to co napisalam:))

a jak tam na Wystaranych-jakies dziewczyny poznaly pleć???Ewelina,Majqa,Jol,Monia55?????
bo Marylka napisala mi smska ,ze Bartek bedzie :)))
 
Mama no własnie ewelinka jeszcze nic nie pisała wiec nic nie wiem... a jaewa bedzie miała babeczke... reszta jeszcze sie nie pokzała...
 
Pszczolko i Lil przytulam was obie. Zostalam tylko ja na zla nowine. Maz zabrania mi testowac na raziw. W koncu jeszcze mam czas. ALe ja i tak czuje ze nic.

Jak tylko wyschna mi wloski to pedzimy z mezem do sklepu. W lodowce swiatlo wiec trzeba sie zaopatrzyc. Trzymajcie sie dziewczynki. &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za staraczki i testujace.
 
MARCEPANEK odpisala:
jestem w domu,ale jest ciężko:(chodzić nie mogębrzuch caly czas twardy kluje,wręcz ciągnie..Nikola juz na samym dole uciska przy zwyklym robieniu siku.Bol niesamowity ze jak ide do wc to jak kaczka czlapie..Slub zaplanowany i modle sie ,zeby teraz nie urodzić...
 
Mama - no to w tym cyklu jesteśmy do pary Ciebie naparza lewy, a mnie naparzał prawy jajnik ;-) Tylko, że ja od wczoraj nic nie czuje, kompletnie nic ... i mam przeczucie, że w związku z tym nic, nic z tego nie będzie ... testów po tamtym co mi wyszedł pozytywny 3 dni temu nie robiłam, bo byłam u siostry, a testów zapomniałam ... przytulanska były dwa dni przed owulką i w dniu , e którym test pokazał dwie krechy ... wiec jeśli jestem "drożna" to powinno z tego coś wyjsc, jesli nie ... to jeszcze dwa cykle z Castagnusem i jak dalej nic nie będzie, to ide na laparoskopię !!!

lil, pszczółka - tulam i nadal trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Wasze starania :tak:

Agatek - serdecznie gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wisienka- 5 posiłków dziennie:szok: - łał !!!! Czyli mdłości odpuszczają, cieszę się !!!:-)

królowa - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

maran, jos - czesc
 
mama no ewelinka ma dzis wizyte wiec może sie wyjasni któż tam u niej pomieszkuje
a marcepanek... biedna sie musi tak meczyć... kurcze to zawsze jakoś tak na przekór... bo jsorbek chciałby już urodzic - to Patrycja nie chce wyłazić... a marcepanek co mogłaby jeszcze pobyć w ciązy to znowu zmaga sie z tym by za wczesnie nie urodzić i sie bidula męczy i stresuje... ehhhh życie...
 
chwile mnie nie bylo a tyle sie dzialo...

pszczolko - sciskam Cie mocno, nie daj sie czerwonej malpie. jak jest teraz, nie znaczy, ze bedzie zawsze ;*

biedny marcepanek...

spalinka
- a 4mce starania to nie za szybko na gina i obserwacje? ja na Twoim miejscu bym jeszcze dala na luz. Starania do roku sa normalne. powyzej roku mowi sie o problemach z plodnoscia. My sie staramy 18. cykl i jestem wciaz dobrej mysli.

królowa - trzymam &&&&&& !!

a ja wam sie pochwale i pozale, ze odkurzylam, pomylam, recami wlasnymi wypralam 4 bluzki delikatne i .... 10 swetro. dlonie mam starte i od wyżymania pewno zakwasy bede miec. jeszcze tylko lazienke umyje i po sprawie. obiad juz dawno gotowy. yeah! wymiatam ;-)
a najbardziej sie na pranie wkurzylam - mi pralka w kamienicy przysluguje od 13 do poznej nocy. poszlam o 14 z hakiem a tam jakies pranie sie pierze, no to mowie wracam. przychodze znowu a tu tamto juz w suszarce i pierze sie drugie i dopiero godzine temu zwolnila jedza pralke! az do dozorczyni poszlami mowi, ze jest problem z jeda babka, ktora wchodzi pierze i nie pyta. lece teraz powinnam ja spotkac to jej powiem co mysle, a jak bede zla bardzo to po polsku na nia nakrzycze ciekawe co powie ;-)


buziaki
 
reklama
PALEMKA- ale mnie tak naparza ,ze ledwo chodzę-aaaaauaa!!i mam takie bóle krzyża ze sama w szoku jestem...

dziś pytam mojego męża :
-czy seksik bedzie ???
i co slysze w odpowiedzi????
-kolega wziąl urlop na żądanie...nic z tego.....

[FONT=&quot]
a096.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
th_girl_haha.gif
[/FONT]


MARAN- no taka to sytuacja u naszych dziewczyn...
mam nadzieje,ze Marcepanek pochodzi jeszcze troche bo ma termin na koncówke marca..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry