reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hahaha sol no truudno... z Tobą nie wypiję... ;-)

a przypomniało mi się jak się soku porzeczkowego napiłam trzy dni po porodzie - w życiu bym nie pomyślała, że nie można! a przeze mnie moje maleństwo miało lejące się kupki całą dobę ... :-(
Kurczę!!! Wiecie co - to już 16 lat a ja dobrze pamiętam kolor i konsystencję jego pierwszej kupki :szok: :-)
Jaka była radość jak już ją z siebie wydusił, a marszczył się przy tym a stękał biedulek malutki ale nie płakał wcale :-D

Ja chcę dzidziusia...........
 
Ostatnia edycja:
reklama
mama noo, ale sie przyzwyczaic nie moge ;D

zostajecie przy tym niebieskim?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej, w końcu Was nadrobiłam. Porwałam komputer mężowi :-D
Zniknęłam ta szybko bo o 14 wychodziłam, a jeszcze przyszło pare osób i musiałam wrócić do pracy.

Musia uważaj na siebie, i rzeczywiście jak lekarz zakazał gazowanego to nie pij już żebyś się nie martwiła.

Mama a Ty płodne zaczynasz w tą nd czy przyszłą?

Palemko gratuluję II kreseczek, dziśonieczne przytulanki :-D

Kocurku Ale Ty będziesz miała dzisiaj milusi wieczór :-)
 
MUSIA- nie :):)
PSZCZOLKA- w przyszlą ndz.ma być owulka a plodne troche wczesniej -od jutra mierze tempke a od czwartku bede robić testy owu.

ja zmykam na chwile bo czas kąpania dzieci i kolacja itd.

wlece pozniej choć starania w toku wiec pewnie bedzie puuusto :)
 
reklama
no macie racje tak smutniej :))

mama mi dzisiaj synka Adrian kapie bo powiedzial ze dzisiaj po tym bolu brzucha to mam lezec i sie nie ruszac. A ja jako posluszna zona - nie odmowie
a070.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry