reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja nie wiem jak w ciąży bez kawy wyżyję....:eek: mam nadzieję, że po prostu nie będę mogła na nią spojrzeć bez odruchu wymiotnego - byłoby prościej :-D
 
reklama
dzieci konczą kolację a ja mam Was na jednym oku:)
KOCUREK- ja bez kawy mialam cięzko i powiedzialam ginowi to pozwolil te cukierki COPICO i bylo dobrze :))

KROLOWA- lezajku-niech chlopaki leeeecą do przodu!!!
 
Muszę Was opuścić :sorry2: Życzę Wszystkim przemiłego i relaksującego wieczorka :tak:

krolowo Tobie zasłużonego odpoczynku pod pierzynką :)....
pysiu cholewcia czekałam i się nie doczekałam jak Ci poszło... mam nadzieję, że dobrze!! :-)
wiolu pół butelki dobrego mleka wyżłopałam za Twój wieczór i noc kochana........ :) :)
liluś ...... buziaki i przytulenia..... :) :) :)
musia bąbelku jeden! pewnie, że dzidziuś naj naj NAAAJ!!! :-D
mama znowu pobiegłaś coś robić... ??!! czy mi się zdawało :szok: buźka!!
naga hehe Tobie to samych przyjemności dziś!!!
pszczółko słoneczko wypoczywaj piątkowo ile się da! :))
made gdzie Cię wcięło żabko?????

Na pewno pominęłam niektóre dziewczyny ... wybaczcie!!! :-)
Będę jutro pewnie jakoś późnym popołudniem papapapapapapapapa !!!!

O maaatko sol!!! chciałam Ci to wczoraj powiedzieć - jesteś najfajniejszą moderatorką jaką widziałam!! :-)
 
a ja tylko na chwile...
kocurku dziekuje i tzrymam kciuki za udana noc... a samoopalacz super pomysl:-)
palemko za ciebie oczywiscie tez
pysia a ty co juz oblewasz zdany egzamin czy co? odezwij sie
musia to super ze nic nie jest maluszkowi
maran wytzrymaj jeszcze troche i nie ma co sie spieszyc z tym rodzeniem ale oczywiscie zycze szybkiego i bezbolesnego porodu
 
Ja lece sie umyc - zaraz do was wracam.
Ktoras chce fluidkow? To prosze :
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jak ktoras testuje pozniej to schowac do kieszeni i uzyc jak bedzie potrzeba ;-) Termin waznosci :7.08

No dobra, lece sie myc a wy ... hihi :))
 
Już po pracy. Ale ci klienci są upierdliwi. Najchętniej to bym ich wszystkich

hahahah fajne te emotki

Ja to siebie widzę dziś tak
 
Ostatnia edycja:
reklama
O maaatko sol!!! chciałam Ci to wczoraj powiedzieć - jesteś najfajniejszą moderatorką jaką widziałam!! :-)

Aleś mi kocurku posłodziła :-D To co chciałaś?

wiola - jestem :-D


A ja kończę kopiować rzeczy ze stacjonarki na lapka i zaraz rozkładam stacjonarkę żeby zrobić miejsce na biurku :-D Odzyskam pół biurka :-D Tylko mąż się ze mnie śmieje że do lapka podchodzę jak do jeża :-p Bo ma Windowsa 7 którego nie lubię bo jest dziwny :-p Ale po za tym wizualnie mi się... no można powiedzieć że w skali 1-10 na 7 podoba :-p
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry