reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Musia a w avatarku to Ty? a co smutno?

Mama idziesz robić dzieciom myju myju :-D no i trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za Ciebie
 
reklama
cześc babki na początek ode mnie
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
palemka TY łap dziś najwięcej bo Ty masz dziś swój dzień... :)
mama miło, że o mnie pamiętasz :)
ja dziś późno zaglądam bo byłam w szpitalu na wizycie... wszystko w najlepszym porządku, Maja zdrowo rośnie, mocz w normie i ciśnienie też... nie wiem tylko co z szyjką bo tu nie badają ginekologicznie ;/
za wszystkie staraczki trzymam mocno kciuki :)
 
pszczółko dziś seks bez bobomisji :-D

Wiecie co ja Wam powiem .... hmmm.... mi się wydaje, że nasze przytulanki w dni płodne, kiedy wiemy, że mamy w tym określony cel jakoś nie są takie przyjemne jak te niedzidziusiowe.... a powinno być chyba na odwrót :sorry2: Inaczej sobie to wyobrażałam... że wtedy jest bardziej namiętnie i romantycznie i w ogóle.....

papapa mamuś :-)
 
Ostatnia edycja:
Maran super, że wszystko jest dobrze z Tobą i z Majeczką. Życzę Ci szczęśłiwego i lekkiego rozwiązania :-)

Kocurku ja nie odczułam tych seksików dzidziusiowych mniej przyjemnie, nie myślałam o starankach tylko poddałam się przyjemnościom, więc było super :-D W poprzednim cyklu jak wiecej myslałam to tak miałam jak piszesz, ale ten cykl jest jakiś inny :-)
 
Kocur i sa skuteczniejsze. Z Patrykiem dlugo w ciaze zachodzilam, owulke kontrolowalam, dni plodne i te inne i zajelo mi to duzo czasu. Teraz postanowilismy wyluzowac, stwierdzilismy ze to ma byc przyjemnosc i zaszlam w 2 cyklu. Nie wiem czy to przypadek czy nie... ale jestem za wyluzowaniem :)
 
:))))))))) Jakiś inny powiadasz.... pszczółko... ??????? No tego Ci życzę!!!! :-D

musia zgadzam się z wyluzowaniem i nie nastawianiem się ... trzeba się tego nauczyć :) szkoda, że mojego Grześka nie będzie przez większość tygodnia przez kolejne parę miesięcy w domu - nie będziemy mogli sobie pozwolić na spontaniczne przytulanie kiedy nam się podoba.... ciąża będzie (jeśli) wielkim przypadkiem chyba....
 
Ostatnia edycja:
PSZCZOLKA- dziekuję za milion &&& :))nie,Tomi robi myju-myju a ja kolacje..
KOCUREK- też tak myslalam a tu...lipaa.
MARAN- cześc kochana,dziekuje za &&&&&&&& choć Palemka niech lapie ja mam jeszcze tydzień :)
fajnie,ze u Ciebie wszystko si czyli narazie Maja siedzi i czeka na swoją kolej-nie wyprzedzisz Sorbusia ?? :)
 
Jednak jestem!!

Mama ty z tym ajerkoniakiem to uważaj bo zaraz będziesz

Lil kochana. Poki @ nie ma to trzeba mieć nadzieję.

Ja też mam niebieski już od dawna i teraz ten na dziewczynkę wydaje mi się zbyt rażący.

Musia ja nie wiem jak ty wytrzymasz 30 tygodni bez Coli!! Ja bym umarła normalnie.

Mykam do wyrka się uczyć i leżakować.
 
Kocurku chodzi o to, że taki bardziej na luzie i dziękuję Ci.


Kochane Kobietki, uciekam bo mi dziecko wyje i jęczy za uchem, muszę ją wykąpać i położyć spać, żeby mieć spokojny i miły wieczór z mężusiem. Przyjemnego wieczoru Wam życzę. Papa :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry