reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
KOCUREK- jestem z Ciebie dumna

[FONT=&quot]
n130.gif
[/FONT]

pewnie,ze 2 godziny dadzą efekt:-D:-D:-Dzawsze to coś;-)

przyjemności kochana...przyjemności [FONT=&quot]
a115.gif
[/FONT]

dzieci chodzą po domu i spiewaja:
kocham Cie
kocham mamo
wiem,ze Ty
czujesz to samo.....

kochane bąki [FONT=&quot]
n015.gif
[/FONT]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
mama, wiola - szczególnie jestem happy bo wiem jak moja babcia nienawidzi robić z białym serem :-p Ale powiedziała mojej mamie że dla mnie zrobi :-D Bo jej imienniczka z mleczkiem dostanie :-D I Karola zje :-D Będę musiała się tam do niej wybrać z Emi żeby zobaczyła najmłodszą prawnuczkę :tak:
 
Hej naga a Ty co tam za szaleństwa szykujesz dziś???? - podobno dwie kreseczki są????? :-D

sol temat pierogów to powinien być temat tabu zdecydowanie ;-) ... przedwczoraj wtrąbiłam 15 sztuk :-p
 
SOL- no to wychodzi na to ,ze babcia Cie kocha:)

PALEMKA- leć kup co trzeba i wracaj..u mnie też leje..

KOCUREK- pamietaj o świeczkach.
jak tam opalanie ?? [FONT=&quot]
c024.gif
[/FONT]
 
ahahahahahahahaha-się usmialam-ogladalam Teleexpress-no koniec Orloś mówi-jaki jest szczyt lenistwa????spóznić sie na pociąg- aaaaaaahahahahahaha!!! [FONT=&quot]
hahabw6.gif
[/FONT]
 
KOCUREK- no tak,jak sie po 5 godz.pociagi spoznialy to faktycznie ludziom nie byo do smiechu...ale jak to Polak z takiej sytuacji od razu kawal zrobi:))
 
reklama
mamuś Polak potrafi to fakt :) :) może kawkę...???

A ciekawe, czy sol kawę uznaje.... ajajaj nieee ona teraz nie może hihihi nawet jak by chciała :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry