reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ahahahahahahahaha-się usmialam-ogladalam Teleexpress-no koniec Orloś mówi-jaki jest szczyt lenistwa????spóznić sie na pociąg- aaaaaaahahahahahaha!!! [FONT=&quot]
hahabw6.gif
[/FONT]

hahahahahhahahahhahahahhahah leże z tego tekstu
Ooszłam kupiłam jeżyki , własnie wcinam i popijam kawusią z ekspresu - jestem happy !!!!!!!!
mamo- powiem ci, że jajnik mnie tak napierdziela ten lewy, że szok, lil miała racje, ten Castagnus na prawde działa, a właśnie gdzie się Lil maja podziewa ?
 
reklama
KOCUREK- no Polak potrafi..
PALEMKA- no ja tez sie usmialam.
a co do Castagnusa to mówilam ze dziala mnie w tamtym cyklu i w listopadzie co zaszlam tez mnie napierdzielal lewy jajnik i sluz piekny byl.teraz czekam bo wedlug wyloczeń owulka powinna być z tydzień w ndz wiec na sluzik jeszcze czas:)
fajnie,ze czujesz jajniki i masz II -dzialaj kochana :)))

no nie wiem gdzie te dziewczyn w krzakach siedzą [FONT=&quot][/FONT]-
Pszczilka,Lil,Pysia,Wiolka,Kala,Made,Josephine,Gwiazdeczka,Marcepanek,Maran....
 
Gin potwierdzil to co mowil. Z dzieckiem wszystko w porzadku a po takiej mieszance to kazdego by brzuch bolal. Zabronil mi picia gazowanego do konca ciazy, bo nigdy nie ma pewnosci co zjem przed tym :-D
a050.gif
 
MUSIA- to pamietaj -gazowane nu-nu!! [FONT=&quot]
e016.gif
[/FONT]

PALEMKA- a może masz sluz w srodku,nie musi wyplywać na zewnątrz-tak czy tak-dzialaj jak juz mąż wroci i odpocznie:)
 
Dziewczyny postaram się Was nadrobić, ale póki co przybicie - nie zostanę mamą październikową 2011, ponieważ plamienie jest zbyt standardowe i zbyt takie samo jak w zeszłych cyklach. Załamka. Rozumiem dziewczyny, które rzucają te całe starania w pierony. Ja się nie poddaję, ale nie chcę już żyć tylko po to, żeby się starać.

Palemka Ty w fazie śluzu płodnego to działaj! Mama Ciebie te przyjemności czekają za tydzień... Ja na razie nie liczę kiedy moje następne dni płodne.
 
LIL- doskonale Cie rozumiem i Palemka pewnie też...masz racje-nie ma co życ po to żeby sie starać....wspolczuję Ci kochana....

KOCUREK-Ty pytalas czy pijemy kawke a ja juz pije drugi kieliszek ajerkoniaku:))mąż wrocil i jak sie ululam to dzieci mają opiekę [FONT=&quot]
o030.gif
[/FONT]
 
kocie - ja kawy nie pijam wcale bo potem nawijam jak wiewióra po czarnej dużej :-p

mama - bo jestem najukochańszą babci wnusią i najmłodszą :-p
 
SOL- no ,to sie rozumie:)
LIL- no za tydzień u mnie bedzie dzialanie...

wlaśnie obralam ananasa i wcinamy...jak po tym wszystkim znow nie dostane biegunki to bedzie dobrze [FONT=&quot]
a234.gif
[/FONT]
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry