reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama wiec widze ze nie tylko ja jestem uzalezniona od tego smaku:-). ja cale tez zjem ale to potrwa z caly dzien.
mode sie dolaczyc do kawy? ale ja herbatke wypije
 
reklama
Dziewczyny jade do gina - brzuch mnie zaczal bolec, ale lekarz powiedzial ze prawdopodobnie dlatego ze popilam gazoanym frytki nie krzyczcie! na wszelki wypadek pojade do niego.

Takze bede potem.
 
mama - u mnie od rana leje :dry:
wiola - podziękuję - właśnie zjadłam sobie pierożków z serem od mojej babci :-D rozpieszcza mnie ta babcia :-D


spadam się dalej na lapka przenosić :tak:
 
a ja czekam na M bo za chwile z pracy wroci, Iwa spi ale pewnie za chwile sie obudzi..
kurde siedze i gmeram w necie, szukamsensownego pomyslu jak oduczyc mala od piersi....w dzien jakos moze uda mi sie ja zajac ale co w nocy, ona sie budzi po kilka razy i jak nie dostanie piersi to ryczy a jak dalam jej smoczek to krzyczala jeszcze gorzej... potrzebuje jakiegos sensownego planu bo juz mam dosc karmienia...jest na tyle duza ze zabierajac jej cyca nie zrobie jej krzywdy.prawda?
 
WIOLKA- pewnie,ze krzywdy Jej nie zrobisz...wiem o czym piszesz-mam tu sąsiadke-Jej Anastazja teraz w poniedzialek skonczyla rok i tez TYLKO pierś!!
nie je stalych pokarmów,ma anemie bo mleko mamy u rocznego dziecka to za malo...jedyne co zje na spacerze to ciastka bebe.

mam nadzieje,ze znajdziesz jakieś rady bo wspolczuje Ci tych pobudek nocnych...
 
reklama
Jestem :) Wszyściutko wzorcowo nadrobione :))) Jeszcze gdybym pamiętała co by tu Wam ponapisywać z osobna.... ale ja mam pamięć jak słoń trąbalski :(((((

A tak w ogóle to mama będziesz ze mnie dumna :-)
1. zakupy zrobione na cały weekend
2. w piekarniku kurczak się dusi
3. ziemniaczki się gotują
4. pranie wstawione
5. indyk do sałatki zgrilowany
6. sos do sałatki gotowy
7. pomidorki, sałata i takietam zaraz będą skrojone
8. kawa kupiona
9. winko na wieczór kupione
10. ja wysmarowana samoopalaczem - myślicie, że przez 2 godziny się opalę????? :-D W końcu pierwszy wspólny wieczór od 5 dni :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry