reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
musia u nas tez zawsze jest plasie mleczko... niestety:-)
edyta to swietnie ze z synkiem juz lepiej
musia narobilas mi checi i chyba frytki zrobie
mam dziekuje za drozdzowke ale ptasiego sie objadlam
palma ja ciastek nie robie, poczekaj na mame
 
reklama
U mnie po ciazy tez sa kg na +i za nic nie chce leciec w dol...

Narazie sie zbieram po Alana do szkoly,jak dam domownikom obiad to przylece do was

Kurcze dzisiaj mam 15d.c a zadnego sluzu nie widze,nie wiem co jest
 
ja też cem frytki :-(

kocurek ja Karolę szybko urodziłam bo 4,5 godzinki ale w 1 min nie ma appgara wpisanego bo był "0" :-( Była podciągana próżnociągiem, trzykrotnie owinięta pępowiną (szyja, klatka piersiowa i nóżki), sina i dopiero po 5 min usłyszałam jej płacz :-( W 3 min miała 5 pkt a w 10 min 7 pkt. Emilka w 1 min miała 7 pkt i od razu ją usłyszałam.

musia - taki mętny dzień dzisiaj chyba :sorry:


Zdrzemnęłam się z Emi :-p
 
musia juz zrobione...
sol chcesz troche?:-pwiem wredna jestem
moj M dopiero za godzine bedzie w domu
palemko jak tam testowanie?
 
mama, wiolka - poztytywny !!!! ta lewa ciemniejsza od prawej - czyli dziś dopadam męża ... hahhahahahaha !!! A podbrzusze i jajniki to mnie tak dzis napierdziela, ze szkoda mówić ...
 
reklama
jestem już...kupilam jogurty bo dzieci nie chcialy bulek wiec nie jechalam do piekarni..

teraz wstawilam na kawe bo dopiero 16 a mnie męczy ból glowy-ciśnienie spada-u mnie pada deszcz od pol godziny:blink:

jak Tomi wroci to sobie alne ajerkoniaku a teraz musze być na chodzi przy dzieciach.

SOL- no i git ,ze pospalas-należy sie :)

EDYTA- witaj-zdrowka dla Synka.
ja mam 5 d.c. i tez jeszcze nie mam śluzu( a @ mialam 2 dni) w tamtym cyklu śluz mialam od 9d.c. a od 8d.czulam mocno lewy jajnik-dzis chcialam zmierzyć tempke ,ale po pol minucie lecialam na dól -rozwolnienie-tak wiec mierzę od jutra..no i niedlugo testy owu w ruch:cool2:

WIOLKA- ptasie mleczko jest niebezpiecznie dobre wiec ja żadko kupuje bo zjadam cale na raz.....

PALEMKA- suuuuuuuuuuper kochana!!! dzialaj dzis ostro a po...lezakowanie z podusia pod dooopką:)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry