reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mama moze tak nie wygladam ale z tymi ciastkami to prawda
h025.gif
Noo, dla staraczek, wlasnie zauwazylam... :))
 
reklama
mama a ja princesse, chociaz ostatnio mam slabosc do czipsow:sorry2:

Rzeczywiscie jakos pouciekalyscie babki... wracac!!:):)
 
no to czekamy, ja własnie wcinam obiada, a na potem nie mam nic słodkiego obiada to duzo powiedziane,mam tylko surówke z wczoraj i opiekłam sobie kawałki piersi z kuraczaczka w przyprawie ... wiec to raczej bieda obiad ... :-)
 
ma ktoś jakis przepis na ciasteczka ??? Bo mnie naszło, powiem tylko, że mam dzem, cynamon, mąkę jajaka smietane i kawałek masła - kawałek ... ???????????????????
 
Hej u nas juz lepiej,Kuba juz nie goraczkuje ale ma jeszcze kaszel,no ale to pikus...
wiec bede czesciej zagladac
 
reklama
Juz jestem...

mama ja podziekuje, obiadlam sie frytkami .. :)):) ale kawki sie z checia napije
c050.gif

palma a poszukaj w internecie, kiedys mialam fajny przepis, ale gdzies go wcielo :dry:
edyta dobrze, ze z synkiem juz dobrze :))

Wlasnie sie zastanawiam czy wakacje lepsze w Egipcie czy w Hiszpanii. Znalezlismy fajna oferte, ale wgl nie wiem czy wakacje w tym roku to dobry pomysl ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry