reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Gdybyś się jos tak nie martwiła to bym powiedziała, że Ci cholernie zazdroszczę takiej przemiany materii - ja niestety się ograniczam z jedzeniem :dry:
 
JOSEPHINE- kochana-tylko spokojnie-fakt-kruszynko nasza wagę masz jaką masz,ale....nasza Marcepanek jeszcze niedawno (juz bedąc w ciąży )ważyla 38kg wiec SPOKOJNIE.
ja myslę ,ze mozesz sobie zrobić badania tarczycy bo -albo nadczynność albo niedoczynność tak wlaśnie powoduje,ze sie je i je a nie tyje...

ale......jesli te badana wyjdą si to nic sie nie martw tylko dzialaj:tak::-Da Poldusia urodzilaś ile ważąc??
 
wrocilam , rozmawialam z kolezanka przez tel i troche sie zeszlo...
maz powinien za chwile byc w domu
josephine nie martw sie na zapas...najlepiej zrob sobie badania
mama ja mam dzis 4 dc a nie 2. do mnie @ zawitala w sobote.
kocurku ale z ciebie fajny nauczyciel:-)
gwiazdeczko mi tez sie zdjecie nie wyswietla
 
Mój wynik znowu dodatni :dry: co u licha??? .... w zeszłym cyklu miałam 5 dodatnich aż w końcu przestałam testować bo mi się opakowanie skończyło.. czyżby znowu???
To jak ja mam wiedzieć czy owulka była czy się szykuje :confused:
 
Mi tez sie nie wyswietla

jos - zrób sobie Tsh, tak jak mam mówi, na wszelki wypadek ... ;-) a ile masz wzrostu ?
 
Macie racje. To co sie stalo, nie do konca bylo moja wina. Nie wiedzialam, ze jestem w ciazy, bo nic na to nie wskazywalo- mialam dwa okresy.... Zanim odstawilam anty, to bylam juz swiezo po poczeciu. Moze te krwiawienia, a moze tablety? Nie wiem i chyba nie chce wiedziec. Mam zdrowa fasolinke, ktora pojawi sie na swiecie o miesiac wczesniej :-)
 
reklama
KOCUREK- no mi w listopadie jak zaszlam pokazalo II krechy a po 2 dniach już I wiec nie wiem co u Ciebie-mierz tempkę może ona nam coś powie...dziwne...;/

PALEMKA- a tsh w jakim dniu cyklu sie robi???
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry