reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Gwiazdeczka ja też mam wrażenie, że kreska dziś ciemniejsza niż wczoraj - choć zdjęcie niewyraźne. Ale myślę, że powoli czas zacząć działać!

Wiolka fajnie rodzić latem - ale teraz mamy szansę głównie na jesień lub zimę - no chyba, że nam jeszcze pół roku na staraniach zejdzie - ale oby nie!!!!

Made miły wieczór przed Wami :))
 
100KROTKA- tulę...wiem jak sie czujesz...

GWIAZDECZKA- no wyrazniejsze krechy choc fota zamazana;-)

MADE- WITAJ KOCHANA I DZIALAAAAAAAAAAJ:tak::-D

kochane ja zmykam za 2,3 godzinki bedzie siostra-ide im przygotować pokój,zrobię kolacje bo wiadomo jak to z trasy-a jadą 200km.

mam nadzieje,ze na chwile uda mi sie jutro wlecieć jak będą na Targach.
Zuze zawiozę do przedszkola a Domi bedzie z Julką w domu-wiec w przerwie miedzy rysowaniem a lepieniem plasteliny może wlecę.
papa:)
 
lil ostatecznie juz zgodzimy sie rodzic w pazdzierniku co?
mama pa i baw sie dobrze...korzystaj z obecnosci siostry:-)
made no masz racje musi pocierpiec ale.... to takie slodkie cierpienie
 
Ostatnia edycja:
made no to kibicuję kibicuję :-D
faktycznie owulacyjne mogą wskazywać na ciążę, ale dopiero po zagnieżdżeniu niestety, więc na razie poprzejmuję się zbyt długo utrzymującym się wzrostem LH :dry:
 
Ostatnia edycja:
Papa mama - miłe takie oderwanie!

Kocurku a za wysoki poziom LH nie jest dobry? Ja jak zobaczyłam dwie wyraźne kreski to przestałam testować.

Wiolka no jeszcze ten październik ujdzie - ale jakoś nie umiem myśleć o listopadzie wiesz...I o grudniu też nie...Więc jak się teraz nie udało to nie wiem co dalej hehe :) Jeszcze wybredna jestem!!!!
 
lili wzrost LH jest dobry, ale jak się zbyt długo utrzymuje to nie mogą dojść do głosu kolejne hormony.... może tu będzie przyczyna niepowodzeń hmm...
 
reklama
Kocurku postaraj się sama nie analizować - jak już to skonsultuj z lekarzem - wiem jak to działa - sama sobie wmówiłam różne problemy hormonalne i teraz mi się wydaje, że już nigdy nie zajdę w ciążę - chyba, że będę się długo leczyć. Więc jak się martwisz to lepiej od razu idź do ginka. Ściskam!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry