reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
krolowa a piecze sie chyba w 200st 25minut. a zreszta dasz rade
MAMA nie ma za co. myslalam te rogaliki zrobic ale nijak mi sie nie chce. glowa cmi.
W piekarniku karkoweczka z ziemniakami. zaraz wyciagam...
Jestesmy bez kompa od niedzieli ale mysle, ze dzis zawieziemy do serwisu.
WIOLKA prawko Ci sie marzy? dobrze byloby jakbys miala... ;) Fajna ta niezaleznosc.. wsiadam i jade a nie musze meza prosic ;)
 
reklama
pysia no i wlasnie o to chodzi.... no ale niestety musze poczekac az Iwcia bedzie troche wieksza i przestanie mnie doic:-)
tez mialam zrobic te rogaliki ale sie zasiedzialam a teraz sie nie oplaca bo nie dlugo M bedzie juz w domu
iwa wstala
 
Dzień dobry kochane! Dziś króciutko, bo wiosenne porządki u mnie i wietrzenie szaf :) Byle nie myśleć o staraniach :)
 
Libby kochana strasznie mi przykro. Ale na pocieszenie zostaje Ci jedna dzidzia. Masz dla kogo się starać. I do tego dzidzia o miesiąc starsza niż podejrzewałaś! Trzymaj się kochana a ja jestem duchowo z Tobą.
 
mama ale narzucasz tempo ojej!! ja dopiero co w sklepiku osiedlowym zrobiłam minizakupy, a teraz nastawiam cienki barszczyk :))

Załoga do testowania gotowa????? :-) made , pysia , gwiazdeczka, krolowa, sergi - pewnikiem pokręciłam skład albo pominęłam kilka :-p tyle nas, że ho ho!!!
 
Ostatnia edycja:
KOCUREK- testuj i daj znać:tak:
ale macie fajnie,ze Was taka paczka testujących:tak::-):-)

bo ja jade chyba z Wiolką tak samo-ktoras jeszcze ma 2d.c.??

dzieci w domu ,polecieli na góre a ja kakao i wciągne buleczke z serem żóltym i pomidorem.

GWIAZDECZKA- witam i Ciebie:)
 
Ostatnia edycja:
gwiazdeczka meldunek poprosimy!! ;-)

Kto następny?? :-)

mama ja na razie zaganiam testerki do roboty!! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
KOCUREK a jak u Ciebie??
GWIAZDECZKA- nasikane?? zamoczone?? :)) pisz jak tam;)

bulka zjedzona,biorę sie za duszenie mięska na jutro..

ale,ale...jestem tu z Wami :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry