reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
gwiazdeczka - pochwała za obowiązkowość i terminowość :-) :tak:
Reszta normalnie dostanie banie za spóźnienie!!! :-D
 
GWIAZDECZKA- no to jeszcze czekamy :)
KOCUREK- no to musisz troche poczekać skoro juz sie wysiusialas..
a Sergeevna jest w pracy i dopiero wieczorem napisze jaki ma wynik.
 
KOCUREK- no tak w koncu pani nauczycielka-wszystko musi być zanotowane.

ja za tydzień też będę testować owulacyjnymi a Wy wtedy ciążowymi :))
 
czesc dziewczynki:laugh2:

A ja włąsnie wróciłam od dentysty i zrobiłam kolejnego testa, znowu negatyw tylko jedna krecha, jajniki napierdzielają, zwłaszcza lewy, śluz sie pojawił, no ale tescik negatyw, zostały mi jeszcze dwa, coś czuję, że będe musiałą dokupić ... :wściekła/y:
 
Eeeee coś Ty mamuś ze mnie to luzara nauczycielka, nie mam głowy do biurokracji, ineresują mnie tylko udane i wesołe zajęcia :-)

Przepraszam naimocniej :szok: naga nie miałam Cie w ewidencji!!
 
PALEMKA- hejka...ale skorośluz jest i czujesz jajniki to dzialajcie kochana...a te 2 co masz to &&&&&&&&&& zeby starczyly :))
KOCUREK- to do Ciebie na zajecia sama przyjemność przychodzić :)
 
reklama
hej wszystkim :)

nadrobilam was ale jakos weby na pisanie brak... siedze i mysle :)

wiolka : no to juz masz konkretnt bardzo nawet argument na meza :) bo przeciez chyba dba o zdrowko zony wiec co mu szkodzi przyspieszyc staranka o te pare m-cy ? ;)

wiecie co a ja sie martwie bo mi waga leci w dol... pierwszy raz jak odrzucilam tabletki zeby zajsc w ciaze z synkiem to tez spadla ale minimalnie, kilo moze 1,5...a teraz 5! i juz sie martwie... u siebie w domu nie mam wagi i sobie nawet nie zdawalam sprawy! rodzice mnie wpedzili jak bydlaka na wagem, zaniepokojeni tym ze mizernie wygladam
no i na liczniku wybilo 44,1 ! szok... nie wiem co o tym myslec, mama mnie starszy ze zbyt chude, podobnie jak zbyt otyle kobiety moga miec trudnosci z zajsciem w ciaze...
a ja sie zdolowalam
po co ona mi to mowi, jak doskonale wie jakie mam od dziecka : budowe i apetyt
przeciez bycie na diecie mi nie grozi bo juz jako 12 latka jadlam porcje obiadu jak chlop 'wracajacy z orki' tudziez moj 16 letni wowczas mierzacy 184cm brat...
miedzy posilkami pozeram non stop slodycze, tablioczka potrafi isc na jeden raz - zreszta jestem w tej kwesti apetytu i metabolizmu taka jak ona...
a teraz tylko mnie zeschizowala bo wiedzac ze to nie dieta zaczynam sie bac czy cos sie ze mna nie dzieje, czy jakas choroba czy cos????????????!!!!!!!!!
szalu dostane... nie wyobrazam sobie ZREC WIECEJ NIZ ROBIE TO DO TEJ PORY... czyli tak ze juz nie moge sie po posliku ruszyc... wiec o co kaman ????????? :(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry