reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
kurde nie pamietam mamo
libby - szok, wlasnie patrze na Twój suwak i 13 tydzien .... yyyyyy ? chyba coś przgapiłam ...
 
reklama
libby to na kiedy masz teraz termin porodu? kochana dbaj teraz o siebie i ciesz sie tym skarbem ktory nosisz pod serduszkiem...
 
Hejka!kilka dni temu pisałam a tu tyle nowych postów,że nie sposób nadrobić...aż miło..:)moje nadzieje na fasolkę zostały rozwiane...:( Okres mi się spóźnił w tym m-cu 5dni więc chcąc niechcąc się nakręiłam porzadnie a tu lipa znowu..:crazy: Ale trudno-odryczałam swoje. Mam zamiar umówić się na przyszły tydz. do mojego gin. zapytać o luteinę, bo widzę,że sporo z Was pisze,że bierze. Tylko nie wiem czy ja sama mam mu powiedzieć żeby mi dał? nie wkurzy się że mu narzucam co ma robić??? jak to u Was było??? i czy faktycznie luteina pomaga w zajściu w ciążę?????
 
libby to na kiedy masz teraz termin porodu? kochana dbaj teraz o siebie i ciesz sie tym skarbem ktory nosisz pod serduszkiem...

Dokladny termin gin okresli po dlugosci kosci udowej, ale nie wiem kiedy to zrobi. A sama policzylam, ze skoro dzisiaj jest 13 tydz i 3 dzien, to bedzie 16go lipca.
NAGA troche sie pozmienialo
a moze walnelam sie w liczeniu........? teraz to malo istotne w ktory dzien lipca
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny : przed ciaza wazylam tak 48-49. zreszta w ciazy przytlam tylko ok. 7,5 - 8kg n a synek 3,5, + lozysko itp ... no i po tygodniu mialam swoja wage ktora zreszta mialam do teraz, powiedzmy te 49 wazylam sie raz na kilka m-cy u rodziow lub u ginka
no ale teraz 5 w dol... tyle to i w liceum nie wazylam...

kcourek : taka waga przy takim jedzeniu jak ja nie jets normalna... a juz na pewno jej GWALTOWNY SPADEK... wiec raczej jets sie czym martwic niz sie cieszyc...

tarczyce robilam po porodzie i rok 'po' i bylo ok, chyba zrobie jeszcze raz jak wroce...

dzieki za rady dziewczyny !

zapomnialam dodac mam 164cm
 
Ostatnia edycja:
GWIAZDECZKA jak patrze na zdjecie to oczoplasu dostaje bo strasznie niewyrazne i zamazane aj aj aj
Jejku umieram z bolu, glowa tak mi napierdziela, ze szok :((((
 
libby fajnie sie rodzi latem... bedziesz mogla odrazu zaczac z maluszkim na spacery chodzic i nie bac sie ze sie zaziebi....
 
gwiazdeczko hmmm... wygląda na to, że pozytywny wynik dopiero nadchodzi... może jutro? :tak:

pysia witaj... testujesz biedulku???
 
reklama
Kocurku - może Ty powinnaś zrobić, ale test ciążowy :p bo wiesz,że testy owulacyjne mogą wskazywać ciążę ?! ale.... bez nakręcania :))))))

Libby - takie rzeczy się zdarzają, i nie jest to Twoja wina. Najważniejsze, zę maleństwo zdrowe, a Ty się nie stresuj, będzie dobrze :)


Ja już po testowanku, u mnie znowu wyraźne dwie krechy, tak więc do przewidzenia, co się będzie działo :)))))))
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry