reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hej laseczki,

witam sie popoludniowa porą zagryzajac sobie makaron z pesto. M. wroci do domu dopiero kolo 19, wiec na robienie obiadu mam jeszcze czas.
No i sluzik sie w koncu pojawil, co prawda wodnisty a nie kurzy ale moze i taki da rade. Test owu za godzinke - dwie i bedzie jasne.
A mierzenie temp w ustach chyba nie ma sensu, no bo jakim cudem niby mam miec 36,03!? W przyszlym cyklu zaczne dowcipnie, chociaz dla takiego spiocha jak ja bedzie to niezla poranna gimnastyka.

Duszku - po cihutku Ci gratuluje! ale moze rzeczywiscie zrob jeszcze jutro rannego sikacza.

buziolki
 
reklama
pszczolka ja tez sie nudze... az wstyd sie do tego przyznac bo podobno matki malych dzieci nie maja na to czasu:-)a tu Iwa zasnela a ja mam czas sie ponudzic... a gdzie pracujesz?
 
ja rozmawialam ponad godzine z naszą BIBINKA i tak jednym okiem na bb patrzylam;-)

PSZCZOLKA- cześć kochana:* masakra z takimi lekarzami!!!

POK- witaj,a tempka:szok::baffled:w nastepnym cyklu faktycznie mierz na dole:tak:

WIOLKA- wiem jak jest,ja też często sie nudzę,nawet jak ma 2-kę w domu to tak sie sobą zajmują w zabawie,ze ja -gdyby nie bb i Wy- to chyba by na [FONT=&quot]
c020.gif
[/FONT]

[FONT=&quot]
laie_67.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
laie_67.gif
[/FONT]
 
Wiola w miejskich wodociągach, w biurze obsługi klienta.

Mama ja też czasem myślałam żeby jakiś kurs szydełkowania zrobić czy coś ;-) :-D

To Dziewczynki trzeba działać i powiększyć rodzinki, skoro nam się nudzi :-)

Witaj Pok :-)
 
No ja nie wiem.... Wy jakieś SuperKobiety jesteście nadaktywne :-D..... ja nie pamiętam, żeby mi kiedykolwiek było choć trochę nudno :confused:
Eeee ja to jakaś dziwna jestem....
 
No to ja sie żegnam (przynajmniej na razie) i zmykam z pracy. Lece do mięsnego po pierś z kurczaka dla męża i do domq. Trzymam &&&&&&&&&&&&& za testy owu które będą zrobione dziś po południu. Do zobaczenia jutro (chyba że jakimś cudem uda mi się włączyć kompa w domu). Buziaki dziewczynki!!
 
mama ja musze sobie jakies zajecie wynalezc bo z nudow padne... najlepiej bylo by na prawko isc tylko ze co z mala? kazdy sie boi z nia zostac... chyba ze do poznania do e-cioci ja wysle:-)
pszczolka u mnie maz coraz czesciej o dziecko mowi wiec chyba na dobrej drodze jestem....mowa o tym powiekszaniu rodziny...
pa krolowa:-) do jutra
 
Kocurku to super, że Ci się nie nudzi, jesteś aktywną kobietką :-)

Papa KrólowaFal smacznego obiadku :-)

Wiola ja sie mogę zająć Iwonką, na pewno ładnie by sie bawiły z Natalką :-) aha, i fajnie, że mąż już myśli o drugiej dzidzi :-)
 
Witaj Pszczołko :-)

Mama z ta moja tempka to jakas masakra. Moze mam zimno w sypialni czy cos? Teraz jak mierze to mam "ludzka" temp (36,92). A moze po prostu jak tak na spiocha mierze to buzi nie zamykam do konca czy cos. Fertility friend uznal mimo tempki a na podstawie sluzu i szyjki, ze juz jest ten czas. Zobaczymy za niedlugo co powie test owu. A swoja droga moj gin powiedzial, ze testy owu tez moga dac falszywy wynik pozytywny dlatego trzeba je stosowac kilka cykli zanim sie uzna, ze owu jest. Ja juz wymieklam z analiza zabarwienia paskow i kupilam elektro.

A czy ktoras z Was zerkala kiedys na Fertility Monitors? np taki A Fertility Monitor Can Maximize Your Chances for Conception

przeczytalam wlasnie o tej babie, ktora przeciela policzek dziecku. Az sie zagotowalam!

Pociesze Was, ze nawet szwajcarska sluzba zdrowia nie jest genialna. Kumpela po poronieniu miala zabieg w szpitalu i od razu ja nastraszyli zasniadem groniastym, po czym gin powiedzial, zeby ich tam nie sluchac za bardzo, bo to mlodzi lekarze, swiezo po studiach i nawet obrazu USG czasem nie potrafia czytac, i ze u niej zasniad nie wchodzi w gre - za niska beta i na usg 3 tyg temu bylo wszystko w najlepszym porzadku a zasniad juz by bylo widac... Kolejne wrrr. A laska chodzila nastraszona chemioterapia i innymi straszydlami.

A ja sie zabieram teraz za pisanie listu motywacyjnego na uczelnie. Do piatku skladanie papierow. Mam nadzieje, ze sie uda.
 
reklama
To i ja uciekam z pracy bo mi głowa odpadnie od tego kręciołka normalnie :dry:
Na chwilę opuszczam Was Superwomenki ;-)

Nie pszczółko ja kochana jestem z tych co za dużo myślą, a za mało robią niestety... :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry