reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Kobietki nie mozemy sie poddac. bedziemy walczyc do skutku ;)
Ja sie staram codziennie no ale ta tempka nie teges i pewnie sie nie uda w tym cyklu. a jak sie nie uda to biore castagnusa raczej
 
reklama
Libby nawet jakby było 10mk to powinnaś uważać.

Uciekam od was laseczki bo zaczynam świrować a tego nie chcę. Odezwę się później.
 
Podoba mi sie podejscie Pysi,nie mozna sie poddac trzeba walczyc:tak:

Mezus wrocil z pracy ide zrobic mu sniadanko pozniej wpadne...
 
EDYTA pewnie, ze tak choc wiadomo, ze lekko nie jest. zajscie w ciaze to graniczy niemalze z cudem ale razem damy rade. grunt to sie wspierac wzajemnie i byc dobrej mysli
 
Przeciez nie mozemy sie poddac! Kochane, wszystkie z nas beda mamusiami, te, ktore sie staraja po raz pierwszy i te, ktore sie staraja po raz kolejny. Przeciez ten rok obfitowac bedzie w pozytywy! Glowki do gory!
 
Witam się i ja zakupy zrobione, rybka na obiad się już smaży ... a ja popijam kawunie ...

Jestem dupa blada,:tak: temperatury znowu zapomniałam zmierzyc, jestem zamot jak cholera, kurdeeeee .... juz nawet nie mierze w tym cyklu, dzis zrobie koljny test, bo wczoraj tylko jedna krecha, co prawda dopiero mam 7d.c. ale jajniki mnie napiprz od wczoraj konkretnie - lil może ten Castagnus tak działą, śluzu narazie lichuuuuutko ... ale u mnie zawzse licho ....

mama - @ a kysz !!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, że siostra przyjeżdża, będziesz miałą małą odskocznię ... A siostra tez dzieciata ?

nikusia - tak mi przykro skarbie, wiem co czujesz .... ale pisałąś , że jeszcze nie przyszła .... do konca trzeba miec nadzieje ... wiem, wiem pisze Ci tak a sama jej nigdy do koca nie mam ... ale mimo wszystko &&&&&&&&&&&& i uwierz mi napewno się kiedys uda, ostatnio tak sobie myslałam, ze różni moi znajomi którzy długo a niektórzy bardzo długo się starlai w koncu zostali rodzicami, więc .... może warto tego się tzrymać .... i mimo wszystko mieć nadzieję ...

sol - całusek od e-cioci dla Emili !!!;-)

pysia - podoba mi się Twój optymizm :tak:
 
Witajcie dziewczynki:)
Najważniejsze to nie tracić nadziei- będzie dobrze!!!
Jakby któraś potrzebowała to wysyłam optymistyczne fluidki:) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!
 
Posprzatane, obiad sie pichci, teraz poleze sobie chwilke i oddam sie mym czarnym myslom. Jak sobie poradzimy, ja bez dochodow, mieszkanie wynajmowane, malo kasy. Jestem w ciazy, tak jak tego pragnelismy od bardzo dawna, akurat teraz nam sie udalo.......normalnie nie bede Wam glow zawracac.... Szkoda gadac....... trzymajcie sie kochane
 
reklama
witam
a ja bylam dzis na pobraniu krwi, jutro po wyniki i na kontrole u lekarza. mala zasnela , a ja zamiast posprzatac dom to kompa odpalam ......:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry