reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
witam się z rana , nie wiem jak z pogodą u was ale u mnie to przed wiośnie ... słowo :szok: , zero śniegu , mrozu na plusie ze 3 stopnie ... wiosna w styczniu :-D .
u mnie @ nadal brak .... dziś 33 dc . a czuję się jak bym miała brzuchu balon i to twardy , pierwszy raz się z tym spotkałam i prze mnie coś do dołu :baffled:
 
królowa - mnie gin karmił że po porodzie pierwszym trochę odpuści... tia - ładna bajka :dry:
pscółka - teraz to gumki będą póki @ brak, ale anty już więcej brać nie będę nigdy :no: na plastrach było lepiej - mniej bolało ale bolało a do tego przytyłam 15 kg i miałam takie huśtawki nastrojów że M chciał mnie do psychiatry wysłać :sorry: - nigdy więcej :no:


Emi słodziak śpi na rękach z główką na serduchu i bardzo dobrze jej się tak śpi :-p Oj rozpieszczę sobie drugą córcię :-p
 
Krolowa masz racje kazdym dzieciaczkiem trzeba nacieszyc sie z osobna...

Duszku a moze zrob test?

No u nas tez jest ladnie,cieplo,bez deszczu,mrozu i sniegu.Pozniej pojde z malym na spacerek ale to jeszcze troche...

Sol a jak tu nie rozpiescic takiego slodziaczka??:-)
 
wiesz mam chęć ale nie chce mi się wybrać do apteki , pewnie się do końca dnia zmobilizuję ,,,, bo lodówkę trzeba zapełnić , więc i tak muszę wyjść
 
Edytko ja mam trzech braci, więc jest nas czwóreczka i jest super :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&& żeby szybko się Wam powiększyła rodzinka :-) a myślisz o córci czy o synku ??? :-)

Sol no pewnie, że rozpieszczaj, kto to zrobi jak nie mamusia :-) a co do anty to ja chyba też się już nie zdecyduję, rozumiem, te huśtawki nastrojów, spadek libido i wogóle.

Witaj Duszku :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za pozytywny teścik :-D
 
Witam Was wszystkie!!!
Nie było mnie kilka dni na forum a do nadrobienia tyle, że musiałabym w pracy nic nie robić tylko czytać Was czytać...
Mama kochana w jakim miejscu jest Twój cykl??? Mam nadzieję że @ nie przylazła z nas dwóch Ty masz te lepsze wiadomości!!!
Sol już wcześniej pisałam GRATULUJĘ CI i BARDZO BARDZO CI ZAZDROSZCZĘ...mam nadzieję, że Twoje kruszynki zdrowo się będą chować!!!
Gdzie jestem ja????
dobre jest to pytanie....
Nie wiem??Jestem w 30 d c od dwóch dniu temp spada :-( tyle, że przez ostatnie dwa dni mierzyłam ją o jakieś 3 godz wcześniej (a ponoć jak się tak mierzy to trzeba sobie dodać 0,05 stopnia...nic nie dodaję!!!! Nie ukrywam, że mam mega doła, litry łez wczoraj wylanych, że po raz kolejny nic z tego nie wyszło... brakuje mi sił dziewczyny, brakuje mi motywacji...normalnie umieram od środka... nawet już nie czekam na @ bo kolejny cykl to kolejne widmo złudzeń...PRZEPRASZAM ALE JESTEM ZAŁAMANA...musiałam się Wam wygadać...
 
KOCUREK, MAJA jestem z powrote. Wynik wczoraj negatywny byl i lipa i mysle podobnie jak SERGI. ten cykl chyba jednak nie nalezy do mnie. a szkoda. temke mam ponizej normy 36,2 i pewnie nici z tego cyklu.
LILmaja na bol gardla sprobuj moze strepsils intensive, mi pomaga. tabletki do ssania
MAMA wciaz trzymam kciuki za Ciebie :)
 
reklama
Nikusia nie wiem co napisac, zeby pocieszyc i dodac otuchy. Wszystko co przychodzi mi do glowy jest takie banalne, nawet to co teraz naskrobalam. Sama wiem, ze cokolwiek sie powie, jest glupie, daremne,, no i wlasnie banalne...... tule mocno.........
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry