reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Nikusia mi też brakuje słów aby Cię pocieszyć, bo wiem że one i tak nie pomogą. Mogę Cię przytulić, potrzymać za rękę i płakać z Tobą... :-( Przykro mi.
 
reklama
Libby czyś ty zwariowała??!! Podłogi myć na kolanach?? Oj nagrabisz sobie, zobaczysz...

Dzisiaj zapowiada mi się pracowity dzień: i w pracy i po niej. Mam nadzieję, że mój mężuś szybko z pracy wróci i mi pomoże.
 
Libby, KrolowaFal, Pszczółka27...kochane bardzo Wam dziękuję... nie mam siły na nic nawet na pisanie...bardzo Was przepraszam, że dobrego słowa nie jestem w stanie z siebie dziś wykrzesać...ale ....jestem w pracy i cudem łzy powstrzymuję.... nie wiem dlaczego ale ten cykl bardzo bardzo przeżyłam!!!To był dla mnie szczególny cykl...
 
Krolowa, chora nie jestem przeciez, po prostu musze wolniej to robic, powoli wstawac i klekac....nikusia- nie ten cykl, to sa nastepne. Uda sie w koncu!!
 
Hej, ja juz po wizycie i po monitoringu. Prawy jajnik pusty a na lewym duzo drobnych, srednio srednich i kilka duzych pecholi. Najwiekszy ma 11,5mm w czwartek ide jeszcze raz, zeby go podejzec.

Pozdrawiam! i ide czytac ;-)
 
NIKUSIA Glowa do gory choc pewnie nie jest to latwe. ja tez czuje, ze bede miec dola jak cholera bo jestem nastawiona na ten cykl ale chyba nic z tego, bo tempka 36,2...
 
Pszczolko z jednej strony chcialabym dziewczynke a z drugiej znam sie juz na pielegnacji chlopcow i mam juz imie,ale tak naprawde chodzi mi tylko o to zeby dziecko bylo zdrowe i spokojne;-)

Nikusia bardzo mi przykro i smutno:-(wiem co przezywasz bo ja tez dlugo staralam sie o Natanka a jednak sie udalo.Nie mozesz sie poddawac,musisz miec pozytywne nastawienie,trzymam kciuki.
Ja tez obawiam sie tego ze znowu bede musiala starac sie tak dlugo jak o malego...
 
reklama
Nikusia, PysiaG mysle, ze ten cykl byl i jest tak wazny, bo mial byc lub ma byc przelomowy, bo Nowy Rok, nowe nadzieje, nowe sily mialy byc...... krolowa- zapomnialam dodac, ze mam porazajacy metraz. Cale 21 m kw..... ;-) Gwiazdeczka- przyjemnej lektury, dorodnego pechola sobie wyhodowalas :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry