reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam Was kochane!!!!
NIKUSIA - głowa do góry.....tulam z całego serducha!!!!!
MAMUS - trzymam &&&&&&&&&&&&&&& za nastepny cykl i udanej wizyty siostry!!!!!:tak:
Przesyłam Wam kochane moc &&&&&&&&&&&&&&& i ~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
 
reklama
PSZCZOLKA nie sadze, ze udalo sie, bo tempka niska 36,2
MAMA nie ma za co kochana. a to tego castagnusa powinno sie brac 90dni i dopiero po tym sie starac? bo niektore od razu zachodza. ja juz nie wiem co wybrac po @ czy lekarza moze lepiej czy te tablety. co myslisz?
ale bedziesz miec wesolo w domku jak sis przyjezdza super :)))) ja mialam cicha nadzieje, ze sie uda zaraz po odstawieniu zajsc. jednak nie. swoja droga go ciekawe czy jakbym nie brala anty czy tez musiala bym tyle czekac na bobasa....pewnie nie
 
Mama tu masz to co Ci napisałam wcześniej : "Mama dobrze śniło mi się że ja i cała mja rodzinka, mąż i Natalka pojechaliśmy do Poznania i przyjechaliśmy do Was I Ty byłaś i Twój mężuś i dzieciaczki, ale zalatana byłaś, bo mieliście jeszcze innych gości, Waszą rodzinkę. I Twój dom był wielki, dwu-piętrowy. Wielki salon, to pamiętam:-) "

Pysia ja w ciażę z Natalką zaszłam zaraz po odstawieniu tabletek, poczekałam tylko jeden cykl, wtedy się zabezpieczaliśmy, a teraz już czwarty i też nie wiem, co będzie :zawstydzona/y:

Monisia dzięki, fluidki nałapane. A Ty już wiesz kto w brzuszku siedzi?
 
MONISIA- dzięki kochana..
PYSIA- ja bralam go niecale 1,5 miesiąca i zaszlam wiec mozna w trakcie brania dzialac:)
ale ja i tak miala sobie robic przerwe od starań i dletego robie ja pod "pretekstem"brania Castagnusa w takim cyklu jak nalezy -czy przez 90 dni a potem od maja ruszam ze zdwojoną silą:))

a Ty kochana probuj od nastepnego cyklu z Castagnusem i moze akurat:):):)....

PYSIA- ja nigdy nie bralam anty a też musialam walczyć o dzieci wiec to chyba nie od anty zalezy.....

PSZCZOLKA- a widzisz..nie czytalam :)) najwazniejsze ,ze dobrze sie śnilam :))i zawsze !!!!!jak bedziecie w Poznaniu daj znać to sie spotkamy!! :-)
 
Ostatnia edycja:
Mama tu masz to co Ci napisałam wcześniej : "Mama dobrze śniło mi się że ja i cała mja rodzinka, mąż i Natalka pojechaliśmy do Poznania i przyjechaliśmy do Was I Ty byłaś i Twój mężuś i dzieciaczki, ale zalatana byłaś, bo mieliście jeszcze innych gości, Waszą rodzinkę. I Twój dom był wielki, dwu-piętrowy. Wielki salon, to pamiętam:-) "

Pysia ja w ciażę z Natalką zaszłam zaraz po odstawieniu tabletek, poczekałam tylko jeden cykl, wtedy się zabezpieczaliśmy, a teraz już czwarty i też nie wiem, co będzie :zawstydzona/y:

Monisia dzięki, fluidki nałapane. A Ty już wiesz kto w brzuszku siedzi?

Kochana gin ostatnio powiedział ze na 75% córcia, ale mam teraz wizyte 19go to moze potwierdzi na 100%:-D
 
Monisia to gratuluję drugiej córeczki :-D ale fajnie, też bym tak chciała :-) Dziewczynki będą mieć razem pokoik? Na razie to i tak pewnie dzidzia będzie z Wami :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę, a widzisz ja za to 19 testuję. Mężuś ma imieninki, więc może, ale raczej nie czuję, żeby się udało w każdym razie, na tą chwilę nie chcę myśleć ani tak, ani tak :-)
 
To sem polezala....wlasciciel mieszkania obudzil mnie i akurat teraz musi wymienic te zamki, ktore mial wymieniac od 2 miesiecy. Siedze teraz jak na szpilach i mdli mnie od zapachu przetrawionego alkoholu, potu, sapania i chuchania. I powiedzcie gdzie tu sprawiedliwosc?? Taki alkoholik ma trzy mieszkania, a normalny, mlody czlowiek nie moze liczyc na mieszkanie od miasta, bo za duzo zarabia lub nie zarabia wcale. W tym kraju to jest sie za bogatym, zeby umrzec a za biednym, zeby zyc, a jak sie chce zyc godnie, to trzeba albo w takiej klitce jak ja mieszkac, bo tanio albo gniezdzic sie z rodzicami lub tesciami w niewiele wiekszych mieszkaniach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
LIBBY- no to niefajnie,ze pan w takim stanie Cie odwiedzil....nienawidze takich chuchów alkoholowych-bleeee-wywietrz mieszkanie...

mialam sie brać za obiad a nie bardzo mi sie chce;/;/
 
libby wspolczuje.....
a ja siedze i was podczytuje ale nie mam weny do pisania, glowa mi peka i jakos brak energii zyciowej mnie opanowal.
 
reklama
Monisia to gratuluję drugiej córeczki :-D ale fajnie, też bym tak chciała :-) Dziewczynki będą mieć razem pokoik? Na razie to i tak pewnie dzidzia będzie z Wami :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę, a widzisz ja za to 19 testuję. Mężuś ma imieninki, więc może, ale raczej nie czuję, żeby się udało w każdym razie, na tą chwilę nie chcę myśleć ani tak, ani tak :-)

Jak mała bedzie miała z 1,5 roku/2 lata to kupimy im pietrowe lózko i beda w jednym pokoju:tak:A narazie wszyscy razem w sypialni...:laugh2:chyba ze Zuzi zacznie przeszkadzac placz małej w nocy...i w koncu sie od nas wyprowadzi do siebie:-p
A za Ciebie trzymam &&&&&&&&&&&&&!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry