reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Babki to ode mnie poki jeszcze moge to wysyłam dla Was wszystkich wraz z &&
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam porannie u mnie :)

Mama doczytalam tylko ze nadal nie ma @ wiec trzymam &&&& i wysylam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:tak:
Dzisiaj lece do centrum bo maja wyprzedaze ;) Polowa lata a oni sobie wyprzedaze robia ;) no tak ale kazda okazja jest dobra zeby wcisnac towar klientowi ;) S wlasnie poszedl do pracy a ja siedze i pije kawke i bede sie powoli zbierac bo lepiej wyjsc z rana i uciec przed upalem 36 stopniowym...
Buziaki i pozdrowionka dla wszystkich staraczek bo widze ze duzo ich przybylo odkad tutaj nie zagladalam :-D papa
 
Witam Was Dziewczynki poranną kawusią :-D

Dziś pierwszy dzień w pracy, Natalka już zdrowa, poszła do żłobka :-)

Witam też nowe staraczki i trzymam za wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&


Mama napisz co u Ciebie? &&&&&&&&&&&&& :*:*:*:*:*:*:* A tak wogóle to znowu mi się śniłaś :-D Ale jak przyjdziesz to Ci opowiem :-)
 
Hej babeczki.

Maran fluidki nałapane :-)

Mama czekamy na wieści!!!

Pszczółka ja też pierwszy dzień w pracy po wolnym. Ale mi się nie chciało wstać...

Czy ktoś wie co się dzieje z Mary-Beth? Miała testować i się nie chwali (chyba, że przegapiłam).
 
Dzien dobry tak z rana;)
chciałam sie tylko przywitac i mykam z babcia do lekarza;)

a potem wizyta u ginka huraaa;)
juz nie umie sie doczekac
baj;):*:*:-)
 
Młoda mamusia daj znać po wizycie jak tam i co chowa się w brzuszku.

Ja wczoraj z mężem na MTV oglądałam licealne ciąże i nastoletnie matki. Nawet nie wiedziałam, że wzbudzi to w nim taki bulwers. Mówie wam, mój mąż jak popatrzył na tych młodocianych tatusiów którzy mają w nosie to, że dziecko zrobili to powiedział: takim się udaje a nam nie. to niesprawiedliwe :-)
 
Młoda mamusia daj znać po wizycie jak tam i co chowa się w brzuszku.

Ja wczoraj z mężem na MTV oglądałam licealne ciąże i nastoletnie matki. Nawet nie wiedziałam, że wzbudzi to w nim taki bulwers. Mówie wam, mój mąż jak popatrzył na tych młodocianych tatusiów którzy mają w nosie to, że dziecko zrobili to powiedział: takim się udaje a nam nie. to niesprawiedliwe :-)


zawsze jest tak ze udaaje sie tym ktorzy nie pragną az tak dziecka a nie udaje sie tym którzy bardzo chca miec dzidzie;)


nIc mykam juz jeszcze z psiakiem musze wyjsc;):tak:
jak juz bede wszsytko wiedziała to napewno dam znać;)
mam nadzieje ze dzidzia pokaże co ma miedzy nóżkami;):) :tak:

miłego dnia;);*
BAJ;*:-);-)
 
Ostatnia edycja:
Hej kochane!

Mama czekamy na wieści!!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Hej mamuska!

Królowa, Pszczółka
a jak u Was?? Jakieś objawy czy coś??? U mnie niestety nic a nic. Jakbym pusto w brzuchu miała.
 
reklama
KrólowaFal hej :-) raczej Mary się nie odzywała już po tym, jak miała testować. A z ciążą to fakt, jest niesprawiedliwie, że szybciej zachodzą tacy, co nie chcą dziecka. Ale się nam wszystkim uda, zobaczysz :-)

Młodamamuśka trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za wizytę. A fajnie, ze opiekujesz się babcią. Mi mojej strasznie brakuje, ale też jak mogłam to się nią opiekowałam.


Hej Maja u mnie też nic, zero objawów. jak się czujesz, lepiej już?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry