reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
hej

duszek, mlodamama witajcie :)

sol : ja pamietam buliego... ale malo kto pamieta... niedzwiadka BAMSE :) pamietasz ????

gdzie mama dzis ????? :(
 
hej Jos!

Kocurek u mnie zdrówko super, tylko jeszcze gardło boli, ale zaraz się czosnku najem.
 
jos - wygrałaś - nie kojarzę :-D pamiętam tylko Koralgola i Uszatka :-D Jezu ile to lat temu było :-D
 
lil : hej :)

sol : ha! wiedzialam ! niedzwiadek bamse byl bardzo malo znany, mial b. krotki zywot a ja go uwielbialam :(

ja sie zegnam synek zaraz idzie spac a komp w jego pokoju u dziadkow
do jutra wszystkim ! :)
 
dobranoc słoneczko :-D

A ja właśnie skończyłam sprzątać Karoli pokój - zrobiłyśmy rotację zabawek i poukładałam jej wszystko na półkach - mam nadzieję ze chociaż przez tydzień będzie względny porządek :-p Marzenie ściętej głowy :-D I dalej czekam na M. wyszedł o 16.30 i go wcięło na robocie :-p Ale udało im się kompa naprawić w pełni więc jesteśmy szczęśliwi :tak:
 
Sol dzięki :))) A ze sprzątaniem to zawsze mam tę samą nadzieję :))) Ale na próżno!

Jos papa!

Kocurek polecam czosnek!
 
Witam sie..
Fajny temat dzisiaj:tak: U mnie luzy, z praca nadal nie wyjasnione, pewnie za bardzo panikuje... A z bajek to ja uszatka tez pamietam :-D
Zaraz zmykam do meza, ale chwilke moge posiedziec ;))
 
;-)hej

lil- hasco sept w sprayu jest swietne na gardłowe sprawy, zawsze mam w apteczce i zawsze pomaga, to jest to samo co Tantum Verde tylko o połowe tańsze

Ale sie dzis wynudziłam, cały dzień sama, ale jeszcze godzina i stary wraca ... :-):-)

sol - ah bym ci tą Emilkę porwała ...

czesc musia

mlodam gdzie się podziewasz ????????????

do jutra jos

kocurek a Ty też chora ?

aaaa skusiłam się zrobiłam pierwszego testa owulkowegi i tylko jedna krecha czyli negatyw, a tak mnie dzis jajnik napierniczał ... no ale to dopiero 6 d.c
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry