reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
naga rób rób testy jak coś czujesz :tak: a nóż-widelec!!!
Ja coś przeczuwałam, bo mi zbyt hmmm... mokro było :-p i zrobiłam w tym cyklu tydzień wcześniej i na drugi dzień (czyli wczoraj, w 9dc!!) już były dwie krechy :-)
No i pięknie bo akurat możemy tylko w weekendy baraszkować :sorry:
Więc rób a ja trzymam :-) :-) :-)

A swoją drogą gdzie jest pysia ze swoim dzisiejszym wynikiem???
 
reklama
Palemka dzięki za radę - chyba coś takiego kupię, bo napiernicza mnie to gardło coraz bardziej - a ciągle mam coś do ssania i niiiicccccccccc. A Ty bierzesz ładnie tego castagnusa? Powinnaś nie mieć w tym cyklu problemów z rozpoznaniem owulacji - ale na wszelki wypadek rób testy i potem sobie wylicz jak długo trwa u Ciebie faza lutealna - to ma duże znaczenie podobno.

Pysia dziś pewnie wciąż działa, albo odpoczywa od działania :)))

Jutro na wieści od mamy czekamy....
 
Dziewczyny są jakieś domowe sposoby na ból gardła?????? Jutro polecę po specyfik Palemki, ale jak przetrwam noc - gardło coraz bardziej boli, choć choroba już minęła :(
 
Ooojej lil :-( niedobrze..... czekaj niech pomyślę....
Wiesz tak na ból to przychodzi mi do głowy syrop z cebuli z cytryną i cukrem lub miodem... ale jeszcze pomyślę......
Kurczę.. może jakieś płukanki z szałwi lub rumianku... pamiętam, że ktos kiedyś mi polecał lody - aaale ja chyba tego bym nie poleciła :dry:
 
Ostatnia edycja:
mnie tu nie bylo sto lat chyba ale sobie Was podczytuje od jakiegos czasu... :)
strasznie duzo nowych twarzy! :)

SOL - gratulacje! A starsza to bedzie pewnie troche zazdrosna po czym sama sie w siostrze zakocha! :)

nagapalma - testy owu trzeba robic codziennie, mniej wiecej o tej samej porze dnia i wbrew ulotkom najlepiej popoludniu a nie rano (tak radzi moj gin i fertilty friend). Jesli nie zrobisz codziennie to mozesz owu przegapic.

Ja wlasnie teraz robie owu testy i juz jutro 15 dc i zwykle mam owu max 15dc a tu nic - ani sluzu, ani kresek.
No i z nowosci to juz 18 cykl staran i gon w zeszlym tygodniu dal mi zestaw dla mojego M. co by sie przebadal a i tak niezaleznie od wynikow chce nam zrobic IUI. I tak teraz myslimy, ze jak to ma byc az tak zaplanowane a slub w lipcu to sie zIUIjemy po lipcu (co by nowej sukienki nie kupowac ;-) no i po moim badaniu krwi kazal mi brac nie foliowy tylko foliowy z zelazem, wiec znow mialam niskie zelazo - szlga by to trafil ;-)

sciskam Was wszystkie na placek
 
hej, niedawno wyszłam z przeziębienia i mi pomagały na gardło tabletki "Tymianek i podbiał"

czytam Was codziennie ale tak mi żle że się nam nie udaje...że się nie odzywam.... jeszcze tydzień muszę poczekać na wynik testu lub @:-(
 
pok - wcale zazdrosna nie jest :-D za to zakochana strasznie odkąd się dowiedziała że Emi jest w brzuszku :-D

lil - mleko z miodem, miodek sam, czosnek, syrop z cebuli (ale to się długo robi) ew płukanie wodą z solą lud z wodą utlenioną :-) a najlepiej jakbyś miała rumianek albo szałwię :-)
 
reklama
Dzięki laski za porady! Właśnie wodą z solą popłukałam (fuj) - czuję ciut ulgi. Jeszcze parzę herbatkę z szałwii. Zaraz znowu popłuczę. I znalazłam jakiś sebidin czy coś - possam jeszcze *czy possię????)

Sol, Kocurek buźka :))

Pok witaj!!!!

Zizi ja Ciebie rozumiem...

DOBRANOC!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry